نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان عایق صوتی و حرارتی | سازندگان انواع عایق نسوز و ضد خوردگی

از جمله محصولاتی که در بسیاری از صنایع به ویژه محیط های حساس مورد استفاده است، محصولات بهترین تولیدکنندگان عایق صوتی و حرارتی است که می تواند شرایط خاص را برای صنایعی همچون نفت و گاز فراهم کند. سازندگان انواع عایق نسوز و ضد خوردگی، با استفاده از فرمولاسیون مناسب و مواد درجه یک، محصولاتی را طراحی و تولید می کنند که در فرآیند کار در صنایعی مانند نفت، گاز و پتروشیمی، حیاتی است. در اینجا برخی از فعالان این صنایع آورده شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه نفت و گاز در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان عایق صوتی و حرارتی

تولیدکننده عایق صوتی و حرارتی آیریس پیشه البرز

شرکت آیریس پیشه البرز، یکی از بهترین سازندگان انواع عایق نسوز و ضد خوردگی است که با توجه به کاربردهای گوناگون مواد عایق نسوز و الیاف سرامیکی در صنایع مختلف، فعالیت خود را از سال 1385 و محصولاتی در کیفیت بالا را تولید کرده است. این محصولات در صنایع حساسی همچون پتروشیمی، پالایشگاه ها، نیروگاه ها، آلومینیوم سازی، سیمان، فولاد سازی و… مورد استفاده و توجه بوده است .

تولیدکننده عایق صوتی و حرارتی آیریس پیشه البرز

سازنده انواع عایق نسوز و ضد خوردگی پشم سرباره آسیا

شرکت پشم سنگ آسیا، یکی از بهترین تولیدکنندگان عایق صوتی و حرارتی است که توليد پشم سنگ را در دستور کار خود داشته و محصولاتی با قیمت و کیفیت مناسب و قابل رقابت با شرکت های خارجی را طراحی و تولید نموده است. این شرکت که اولویت خود را بر قیمت و کیفیت مناسب قرار داده است، محصولاتش را بر اساس استاندارد ASTM و استانداردهای جهانی تولید نموده است.

سازنده انواع عایق نسوز و ضد خوردگی پشم سرباره آسیا

تولیدکننده عایق صوتی پترو عایق پارسیان

شرکت پترو عایق پارسیان، یکی از بهترین سازندگان انواع عایق نسوز و ضد خوردگی است که دارای 17 سال فعالیت در این حوزه بوده و گامی موثر در پاسخ به تقاضای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی برداشته است. تولید انواع پوشش ها و عایق پلی یورتان از جمله محصولات این شرکت است. تولید عایق پیش ساخته پلی یورتان مورد استفاده از صنایع مختلف، از جمله خدمات این شرکت است. ضمن آنکه عایق کاری سرد پلی یورتان را نیز اجرا می نماید.

تولیدکننده عایق صوتی پترو عایق پارسیان

سازنده انواع عایق نسوز صنایع دیرگداز آمل

شرکت صنایع دیرگداز آمل، یکی از بهترین تولیدکنندگان عایق صوتی و حرارتی است که فعالیت خود را از سال 1378 در خصوص تولید انواع عایق به ویژه محصولات نسوز سرامیکی شروع نموده است. این محصولات در کاربردهای صنعتی با دمای بالا، صنایع شیمیایی و پتروشیمی کاربرد داشته و توانسته کمک موثری در فرآیند تولید این صنایع باشد.

سازنده انواع عایق نسوز صنایع دیرگداز آمل

پشم سنگ ایران

شرکت پشم سنگ ایران، یکی از بهترین سازندگان انواع عایق نسوز و ضد خوردگی است که با نیم قرن تجربه در این زمینه ، طراحی، مشاوره مهندسی و اجرا را در برنامه کاری خود داشته و عایق کاری در کلیه پروژه های مسکونی، تجاری و صنعتی را اجرا کرده است. ایجاد عایق های صوتی و حرارتی در این پروژه ها از موفقیت های این برند معتبر است.

پشم سنگ ایران

تولیدکننده عایق حرارتی الیاف سرامیک سپید

شرکت الیاف سرامیک سپید، یکی از بهترین تولیدکنندگان عایق صوتی و حرارتی است که محصولات خود را جهت کاربردهای مختلفی در صنایع داخلی به کار می بندد. این شرکت  از سال 1382 فعالیت خود را در سمنان شروع کرده و انواع الياف فله، پتوی سراميکی، بردهای سراميکی صفحه ای و شکل دار، نمد وکاغذ سراميکی و انواع کوتينگ حرارتی را طراحی و تولید نموده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کرده است.

تولیدکننده عایق حرارتی الیاف سرامیک سپید

سازنده عایق ضد خوردگی فراز عایق زرین

فراز عایق زرین، یکی از بهترین سازندگان انواع عایق نسوز و ضد خوردگی است که در راستای صرفه جویی در میزان مصرف انرژی، محصولاتی به عنوان عایق حرارتی و صوتی را به بازار عرضه کرده است. این برند نام آشنا، استانداردهای جهانی را در نظر داشته و تولید انواع عایق های معدنی پشم سنگ از قبیل پتوئی، لوله ای، تخته ای، لحافی و عایق های صنعتی مانند الاستومری، الیاف سرامیک و فوم گلاس را در برنامه تولید خود قرار داده است.   

سازنده عایق ضد خوردگی فراز عایق زرین

تولیدکننده عایق صوتی و حرارتی سازه پایدار

شرکت سازه پایدار، یکی از بهترین تولیدکنندگان عایق صوتی و حرارتی است که فعالیت خود را از سال 1385 شروع کرده و از جمله شرکت های ارائه کننده انواع محصولات و عایق های کاربردی در سازه های مسکونی، صنعتی و به ویژه صنایع حساس است که کیفیت بالایی را در نظر داشته و مطابق با استانداردهای بین المللی آنها را تولید کرده و به بازار عرضه می نماید.

تولیدکننده عایق صوتی و حرارتی سازه پایدار

سازنده انواع عایق نسوز و ضد خوردگی صنایع فرافوم

شرکت دانش بنیان صنایع فرافوم یکی از بهترین سازندگان انواع عایق نسوز و ضد خوردگی است که دارای تجربه 25 ساله در این حوزه بوده و انواع عایق و فوم را طراحی و تولید می نماید. این شرکت با استفاده از ظرفیت بالای تولید و دانش فنی به روز شده، توانسته است محصولات خود را به صنایع مختلفی به ویژه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی ارائه نماید. تمامی این محصولات دارای کیفیت بسیار بالایی است.

سازنده انواع عایق نسوز و ضد خوردگی صنایع فرافوم

فرآورده های نسوز آذرشهاب تبریز

شرکت فرآورده های نسوز آذرشهاب تبریز، یکی از بهترین تولیدکنندگان عایق صوتی و حرارتی است که فعالیت خود را از سال 1374 شروع کرده و با کمک تجربه و تخصص مدیران خود، به موفقیت های بالایی در این بخش از صنعت دست یافته است. این شرکت تمرکز خاص خود را بر بهبود مستمر کیفیت تولید انواع عایق مطابق با استاندارد IMS  و استانداردهای بین المللی گذاشته است. اکنون دارای تنوع بالایی از محصولات از جمله عایق نسوز می باشد.

فرآورده های نسوز آذرشهاب تبریز