نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان چرم مصنوعی | بهترین کارخانه های مصنوعات چرمی

یکی از محصولاتی که کاربرد زیادی دارد، چرم است که توسط بهترین تولیدکنندگان چرم مصنوعی آماده و عرضه می شود. در کنار انواع چرم طبیعی که در انواع کیف و کفش کاربرد دارد، بهترین کارخانه های مصنوعات چرمی نیز فعالیت دارند که تامین کننده چرم مورد نیاز در صنعت کفش و کیف هستند. در اینجا برخی از برترین تولیدکنندگان معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه چرم در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

بهترین تولید کنندگان چرم مصنوعی

تولیدکننده چرم مصنوعی نگین چرم بینظیر ایرانیان

شرکت تولیدی نگین چرم بینظیر ایرانیان، یکی از بهترین تولیدکنندگان چرم مصنوعی است که در ظرفیتی بالغ بر 18000 مترمربع مساحت کارخانه و تجهیزاتی پیشرفته، فعالیت خود را گستش داده است. این شرکت که دارای سابقه ای 26 ساله در تولید انواع چرم مصنوعی است، صنایع مختلفی همچون کیف و کفش، خودرو و دیوارکوب ها را پاسخگو بوده است. کیفیت بالای محصولات باعث شده تا بتواند در بازار داخلی و خارجی، بدرخشد.

تولیدکننده چرم مصنوعی نگین چرم بینظیر ایرانیان

کارخانه مصنوعات چرمی سپهر چرم خاورمیانه

شرکت سپهر چرم خاورمیانه، یکی از بهترین کارخانه های مصنوعات چرمی است که فعالیت خود را از سال 1381 شروع کرده و در کیفیتی ممتاز، چرم مصنوعی را تولید نموده است. تمامی تولیدات این شرکت، مطابق با گواهی نامه های بین المللی و استاندارد داخلی می باشد. از همین روست که در بسیاری از صنایع از جمله صنعت کفش، مورد استقبال و توجه قرار گرفته است.

کارخانه مصنوعات چرمی سپهر چرم خاورمیانه

تولیدکننده چرم مصنوعی امین

شرکت چرم امین یکی از بهترین تولیدکنندگان چرم مصنوعی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۵۸ با خرید پوست شروع کرده و با اندوخته ای از تجربه، آن را گسترش داده است. این کارخانه که در صنعت چرم به خوبی شناخته می شود، انواع چرم در رده های مختلف همچون فول گرین، بورنیش، برلیانت، سافتی، رستیک، فلوتر، کریزی هورس، جیر اشبالت را تولید می کند. به گونه ای که در صنایع مختلفی در چرم سازی، استفاده می شود.

تولیدکننده چرم مصنوعی امین

کارخانه مصنوعات چرمی تهران دلتا

شرکت تولیدی تهران دلتا یکی از بهترین کارخانه های مصنوعات چرمی است که با مشارکت شرکت دلتای ایتالیا راه اندازی شده و فعالیت خود را از سال 1379 در تولید انواع چرم مصنوعی و زیر کفی پلی اورتان، گسترش داده است. این شرکت که توانسته است با تکیه بر محصولات ممتازی خود، بهترین کفش های دست دوز را به بازار عرضه کند، همواره به عنوان برند مطرح در این صنعت، شناخته می شود.

کارخانه مصنوعات چرمی تهران دلتا

چرم مریم

چرم مریم، یکی از بهترین تولیدکنندگان چرم مصنوعی است که بهترین چرم را در مقایسه با برندهای شناخته شده در این صنعت، ارائه می کند. این شرکت قدیمی که فعالیت خود را از سال 1336 پایه گذاری کرده است، محصولات چرمی سرآمدی را در بهترین کیفیت تولید و عرضه می کند که به عنوان محصولاتی شیک و لوکس در بازار چرم، عرضه می شود.

چرم مریم

تولیدکننده چرم مصنوعی درخشان تهران

شرکت تولیدی و صنعتی درخشان تهران، یکی از بهترین کارخانه های مصنوعات چرمی است که از سال 1345 فعالیت خود را شروع کرده و در زمینه های تولید چرم مصنوعی پی وی سی، تولید ورق های پی وی سی ساده و چاپدار، تولید ورق های شفاف پی وی سی، تولید رومیزی کامپوزیتی و تولید انواع سفره و رومیزی دائمی توسعه داده است. این شرکت اکنون بخشی از تقاضای بازار در امر چرم مصنوعی را پوشش داده است.

تولیدکننده چرم مصنوعی درخشان تهران

کارخانه مصنوعات چرمی آراکس چرم

مجموعه آراکس چرم، یکی از بهترین تولیدکنندگان چرم مصنوعی است که تلاش خود را در ارائه بهترین کیفیت در محصولات خود گذاشته و با ارتقاء سطح کیفی آنها، توانسته است بخشی از بازار منطقه را نیز در اختیار گرفته و حجم بالایی از تولیدات خود را صادر نماید. ارائه کیفیت ممتاز چرم، این برند را به تولیدکننده ای ممتاز در بازار داخلی و خارجی تبدیل کرده است.

کارخانه مصنوعات چرمی آراکس چرم

تولیدکننده چرم مصنوعی هیمورا

گروه صنعتی هیمورا یکی از بهترین کارخانه های مصنوعات چرمی است که با سابقه ای درخشان در صنعت چرم مصنوعی فعالیت دارد. برخورداری از پنج خط تولید و 12 واحد ماشین سازی، باعث شده است که این شرکت، بتواند به عنوان یکی از شرکت های مطرح در تولید ملی شناخته شده و سهم بالایی از بازار داخلی را تصاحب کند. می توانید ضمن بررسی محصولات، قیمت آن ها را نیز از بخش فروش دریافت کنید.

تولیدکننده چرم مصنوعی هیمورا

کارخانه مصنوعات چرمی پارس

گروه تولیدی چرم و کفش پارس، یکی از بهترین تولیدکنندگان چرم مصنوعی است که فعالیت خود را از سال 1342 شروع کرده و با اندوخته تجربه ای 50 ساله و تکیه بر دانش و فناوری روز دنیا، توانسته است موفقیت های چشمگیری در تولیدات خود داشته و کیفیت و تنوع آنها را افزایش دهد. بهره مندی از ماشین آلات اروپایی و پرسنلی متعهد و متخصص، این شرکت را به برند نام آشنا در صنعت کیف و کفش تبدیل کرده است.

کارخانه مصنوعات چرمی پارس

شرکت تولیدی صنعتی چرم ارغوان

چرم ارغوان، یکی از بهترین کارخانه های مصنوعات چرمی است که فعالیت خود را از سال 1372 شروع کرده و انواع چرم مصنوعی گالینگور و واتر را به بازار عرضه نموده است. این شرکت، توانسته است با تنوع محصولات خود، در زمینه کیف و کفش، صنایع خودرویی، مبلمان و پوشاک همکاری های گسترده ای داشته باشد. استفاده از تکنولوژی پیشرفته و تجهیزات به روز شده و تخصص و تجربه مدیران و پرسنل چرم ارغوان، از آن برندی موفق ساخته است.

شرکت تولیدی صنعتی چرم ارغوان