نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان ویفر | کارخانه های تولید چوب شور

در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان ویفر آورده شده است. این کارخانه های تولید چوب شور و انواع ویفر، متناسب با ذائقه های مختلف و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت، اقدام به تولید این محصولات کرده و سلایق مختلفی را با طعم های دلنشین محصولات خود پوشش می دهند. می توانید برای مشاهده خدمات این شرکت ها در زمان برگزاری نمایشگاه شیرینی و شکلات در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان ویفر

تولیدکننده ویفر شیرین نوین

گروه صنعتی شیرین نوین، یکی از بهترین تولیدکنندگان ویفر است که در سال 1383 فعالیت خود را شروع کرده و در کوتاه ترین زمان توانسته است خطوط تولید و ظرفیت آن را افزایش دهد. این شرکت که اکنون فضای تولیدی خود را به 300هزار متر مربع افزایش داده است، دارای ظرفیت تولید 340 هزار تن انواع محصولات مربوط به گروه شیرینی و شکلات را در دستور کار خود دارد.

تولیدکننده ویفر شیرین نوین

کارخانه تولید چوب شور و بیسکویت گرجی

شرکت بیسکویت گرجی، از بزرگترین کارخانه های تولید چوب شور، ویفر و دیگر بیسکویت ها می باشد که از سال 1340 فعالیت خود را به صورت یک شرکت خانوادگی شروع کرد. این شرکت که در منطقه رباط کریم راه اندازی شده است بیسکویت های خود را در تنوع بالایی تولید کرده و در طعم های مختلف و بسته بندی های شیک به بازار عرضه می کند. کیفیت بالایی این خوراکی های خوشمزه باعث شده است تا محصولات صادراتی نیز در سبد تولیدات این شرکت باشد.

کارخانه تولید چوب شور و بیسکویت گرجی

تولیدکننده ویفر دنیای بیسکویت

دنیای بیسکویت، یکی از بهترین تولیدکنندگان ویفر است که دارای سابقه ای 50 ساله در حوزه شیرینی و شکلات بوده و انواع ویفر و بیسکویت های کرم دار و پذیرایی را با کیفیت بالا تولید می نماید. این شرکت که طعم های مختلفی را با استفاده از مواد اولیه مرغوب در محصولات خود در نظر دارد، انواع تولیداتش را به بازارهای خارجی و داخلی صادر می نماید. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای ملی تهیه و از ترکیبات بی نظیری تولید می شود.

تولیدکننده ویفر دنیای بیسکویت

کارخانه سلامت فرد

شرکت سلامت فرد که با نام بیسکویت سلامت شناخته می شود، از بزرگترین کارخانه های تولید چوب شور، ویفر و دیگر بیسکویت ها می باشد که با سابقه ای 50 ساله در این بازار فعالیت دارد. محیط کارخانه سلامت فرد، با خطوط تولید پیشرفته ای تجهیز شده است و با تکیه بر پرسنل فنی و مجرب خود، اقدام به تولید محصولات با کیفیتی که دارای ارزش تغذیه ای مناسب است می کند. این شرکت از مواد اولیه مرغوب مانند نارگیل، تخم مرغ تازه، کنسانتره طبیعی و… استفاده می نماید.

تولیدکننده ویفر درّان

صنایع غذایی درّان،  DORRAN یکی از بهترین تولیدکنندگان ویفر است که با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا و بهره مندی از پرسنل متخصص خود اقدام به تولید انواع ویفر با طعم های متفاوت کرده و علاوه بر بازار داخلی، آن را به کشورهای همسایه و دیگر کشورها صادر می کند. می توانید طعم های دلنشینی را در انواع محصولات این شرکت به ویژه ویفرها تجربه کنید.

تولیدکننده ویفر درّان

کارخانه تولید چوب شور و بیسکویت ویتانا

گروه صنایع غذایی ویتانا، از بزرگترین کارخانه های تولید چوب شور، ویفر و دیگر بیسکویت ها می باشد که از سال 1332 فعالیت خود را شروع کرده و به عنوان یکی از محصولات نوستالژیک خود، بیسکویت مادر را در کارنامه تولدیات خود دارد. این شرکت که اکنون در مالکیت بخش خصوص است، بر تنوع محصولات خود افزوده و انواع بیسکویت و محصولاتی مانند نان سوخاری را نیز در کارنامه خود دارد.

کارخانه تولید چوب شور و بیسکویت ویتانا

تولیدکننده ویفر ویک

صنايع غذايي ويک، یکی از بهترین تولیدکنندگان ویفر است که فعالیت خود را از سال 1359 شروع کرده و اقدام به تولید انواع ویفر در طعم های مختلف کرده است. این شرکت که از مواد اولیه درجه یک اروپایی استفاده می کند، توانسته است همواره کیفیت بالا را در تولیدات خود به کار بسته و مطابق با ذائقه های مختلف، انواع بیسکویت و ویفر را تولید کرده و به کشورهای آسیایی، اروپایی و آفریقایی صادر نماید.

تولیدکننده ویفر ویک

کارخانه تولید چوب شور و بیسکویت درنا

گروه کارخانجات صنایع غذایی درنا، از بزرگترین کارخانه های تولید چوب شور و ویفر است که انواع بیسکویت، کلوچه و کیک را در طعم های مختلف تولید می کند. محصولات این شرکت در وزن و طعم های متنوعی ارائه می شود و طرفداران زیادی در بازار داخلی و خاورمیانه دارد. این شرکت که دارای سابقه 50 ساله است، همواره رضایت مندی مشتریان و سطح بالای کیفیت محصولات خود را در نظر داشته است.

کارخانه تولید چوب شور و بیسکویت درنا

بیسکویت حام

صنایع غذایی ستاره حام، یکی از بهترین تولیدکنندگان ویفر است که انواع ویفر با طعم های میوه ای و کاکائویی را به همراه بیسکویت های ساده و کرم دار تولید کرده و کیک های خوشمزه و طعم دار متنوعی را به بازار عرضه می کند. شما می توانید در این شرکت، انواع خوراکی ها در دسته بندی شیرینی و شکلات را تهیه کنید که با قیمت مناسب و بسته بندی های عالی عرضه می شود.

بیسکویت حام

تولیدکننده ویفر آذر شهد

آذرشهد، از بزرگترین کارخانه های تولید چوب شور و ویفر است که از سال 1356 فعالیت خود را در حوزه تولید محصولات شیرینی و شکلات شروع کرده و با ارتقاء کیفیت این محصولات، آنها را در بازارهای خارجی نیز توزیع می نماید. این شرکت که دارای سابقه طولانی در این حوزه دارد، با ظرفیت بالای تولید و کیفیت مطلوب محصولات به عنوان برند نام آشنا در بازار داخلی و منطقه شناخته می شود.

تولیدکننده ویفر آذر شهد