نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان آرد

آرد پودری است که از غلات که معمولا گندم آسیاب شده است، بدست می آید و قابل استفاده در بسیاری از نان ها، کیک و دیگر مواد غذایی است. این ماده غذایی، از ارزش بالایی برخوردار بوده و درتمامی کشورها، مورد استفاده قرار می گیرد. بزرگ ترین کارخانه تولید آرد در ایران ، حجم بالایی از تقاضا را پاسخ داده و از برند برتر آرد در کشور می باشد. می توانید در این جا با شرکت های تولید کننده آرد در ایران آشنا خواهید شد. ضمن آن که می توانید برای تهیه آرد با بهترین تولید کنندگان آرد در تماس باشید.

برترین تولید کنندگان آرد

آرد اطهر

کارخانه آرد اطهر، یکی از بزرگ ترین کارخانه تولید آرد در ایران است که آردهای تخصصی را در سی نوع مختلف تولید کرده و با بهره مندی از تکنولوژی مدرن و روز، خط دوم خود را راه اندازی نموده است و توانسته با ظرفیت روزانه 600 تن، به سطح مطلوبی در عرضه و پخش آرد، دست یابد. این از بهترین تولید کنندگان آرد در ایران است که با استفاده از تجهیزات پیشرفته اروپایی، خط تولید غلاتی همچون جو و ذرت را نیز راه اندازی نموده و طیف وسیعی از محصولات را به بازارهای داخلی و خارجی ارائه کرده است.

نشاسته الوند

شرکت صنایع نشاسته الوند، یکی از بهترین تولید کنندگان آرد و نشاسته در ایران است که اولین تولید کننده در ایران در خصوص نشاسته سیب زمینی بوده و فعالیت خود را به صورت تخصصی در این حوزه از سال 1380شروع کرده است. این شرکت که تولیداتی با کیفیت بالا را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه داشته است که می توان به نشاسته سیب زمینی Potato starch ، نشاسته الوند Akvabd starch ، نشاسته اصلاح شده  Modified starch ، گلوکز  Glucose ، گلوتن Gluten ، نشاسته گندم Wgeat starch ، استابلایزر Stabilizer ، نشاسته پریژل Pregel starch ، نشاسته starch  و نشاسته میدفاید Pregelatinized starch اشاره نمود.

گلها

شرکت صنایع غذایی گلها، به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولید کننده آرد در ایران مطرح میب اشد که در تولیدات خود، انواع آردها، پودرهای کیک و ژله را در طعم های مطلوب متفاوتی به بازار عرضه داشته و به دلیل برخورداری از کیفیت بالا و استانداردهای روز دنیا و در نظر داشتن ذائقه های مختلف در سرتاسر دنیا، فعالیت های خود را گسترده داده و محصولات بسیار متنوعی را از جمله انواع سوپ های آماده و خشکبار را نیز در برنامه عرضه در بازارهای داخلی و خارجی قرار داده است. این از برند برتر آرد در کشور به شمار می آید.

ترخینه

ترخینه نیز از بزرگ ترین کارخانه تولید آرد در ایران می باشد که تولید انواع آرد را در خط تولید خود داشته و با ظرفیتی بالا، بازار کشور را پوشش داده است. این برند خوش نام که از استانداردهای روز دنیا برخوردار بوده و نشان ملی استاندارد را کسب نموده است، همواره کیفیت را در نظر داشته و طعم های مناسبی را در تولیدات خود ایجاد کرده و تنوع بالایی را در تولید انواع آرد داشته است. از همین روست که از بهترین تولید کنندگان آرد در ایران شناخته می شود.

آرد سرو کرج

کارخانه آرد سرو کرج، یکی از بهترین شرکت های تولید کننده آرد در ایران  می باشد که در وسعت کارخانه ای مناسب و برخورداری از فضای ذخیره سازی مناسب، توانایی تولید روزانه 400 آرد را داشته است که با استفاده از تکنولوژی اروپا به ویژه کشور ترکیه ، خطوط مدرنی را راه اندازی نموده است تا بهترین کیفیت تولید آرد را داشته و به بازار کشور عرضه نماید. برخورداری از بخش آزمایشگاه پیشرفته و تولید آردهای نول، خبازی و ستاره از این برند با پیشینه ای شصت ساله، یک برند برتر آرد در کشور ساخته است.

آرد خوشه فارس

شرکت تولیدی آرد خوشه فارس، از بزرگ ترین کارخانه تولید آرد در ایران است که فعالیت خود را از سال 1351 شروع کرده و در کوتاه ترین زمان به تولید ظرفیت آرد۲۴۵.۰۰۰ تن در سال دست یافته است که به راحتی به جهت کیفیت درجه یک تولیدات، در بازارهای داخلی و بین المللی عرضه می شود. این شرکت با بهره مندی از ظرفیت ذخیره سازی 120 هزار تن گندم، امکان تولید آرد با کیفیت در حجم بالا را داشته و از بهترین تولید کنندگان آرد در ایران می باشند.

آردداران

شرکت تولیدی آردداران، یکی از شرکت های تولید کننده آرد در ایران می باشد که تولید انواع آرد را که در سال به 250,000 تن می رسد به بازارهای داخلی و خاورمیانه عرضه داشته و همواره با استانداردهای جهانی ارائه شده است. این برند برتر آرد در کشور ، با برخورداری از ظرفیت ذخیره سازی 100.000 تن گندم که دارای سیستم های پیشرفته ذخیره سازی می باشد، شرایطی مناسب برای نگهداری طولانی مدت فراهم نموده و همواره در عرضه ظرفیت بالای انواع آرد به بازار، محدودیتی نداشته است.در سیلوهای مجهز به سیستم های نگهداری پیشرفته، امکان ذخیره گندم را در بهترین شرایط برای مدت طولانی فراهم نموده است.

آرد تهران باختر

شرکت آرد تهران باختر نیز از بزرگ ترین کارخانه تولید آرد در ایران است که انواع آرد گندم نول، ستاره، سمولینا را با بهره مندی از ظرفیت بالای تولید و تجهیزاتی پیشرفته در خطوط تولیدی خود به بازار عرضه می دارد. این از بهترین تولید کنندگان آرد می باشد، با استفاده از استانداردهای معتبر در این حوزه و دانش روز، توانسته است حجم بالایی از تقاضای بازار داخلی و منطقه را از آن خود نماید.

آرد سینا

شرکت تولیدی آرد سینا، یکی از شرکت های تولید کننده آرد در ایران است که با بهره مندی از جدیدترین ماشین آلات آردسازی، تولید انواع آرد در کیفیت درجه یک را در برنامه تولید خود داشته است. این شرکت که ظرفیت ذخیره سازی گندم در میزان 100000 تن را دارد، با سال ها تجربه و تخصص، یکی از شرکت های موفق و برند برتر آرد در کشور می باشد که با قدمتی با ارزش در سه نسل، فعالیت داشته و آرد درجه یک را در تنوع مناسبی به بازار عرضه می نماید.

آدر تابان

شرکت آرد تابان، از بزرگ ترین کارخانه تولید آرد در ایران است که فعالیت خود را از سال 1331 شروع کرده و مرغوب ترین انواع آرد را در تنوع مناسبی به بازار عرضه داشته و با بهره مندی از پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی روز به یکی از معتبرترین تولید کننده آرد کشور تبدیل شده است. این شرکت که در بازارهای داخلی و بین المللی از بهترین تولید کنندگان آرد می باشد، همواره قیمت محصولات خود را رقابتی کرده است.