نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان گیم و سرگرمی | برندهای بازی فکری

بهترین تولید کنندگان گیم و سرگرمی ، با استفاده از جدیدترین فناوری های دنیا و تجهیزاتی به روز شده، انواع بازی ها را طراحی، تولید و عرضه می کنند. این شرکت ها که در لیست برترین برندهای بازی فکری موبایلی نیز هستند، توانسته اند بازی و سرگرمی های هیجان انگیزی را برای مقاطع سنی مختلفی عرضه نمایند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه الکامپ در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید

برترین تولید کنندگان گیم و سرگرمی

تولید کننده گیم و سرگرمی رویا پردازان گونای

استودیو رویا پردازان گونای که در سال 1388 فعالیت خود را شروع کرده است، در کوتاه ترین مدت، با بهره مندی از نیروهای متخصص خود، تولید فعال بازی و انیمیشن را آغاز کرده و یکی از شرکت های پیشرو در تولید بازی بوده و بیشترین دانلود بازی های داخلی را به خود اختصاص داده است. این که یکی از بهترین تولید کنندگان گیم و سرگرمی است، در بسیاری از کشورها، کاربران فعالی دارد.

تولید کننده گیم و سرگرمی رویا پردازان گونای

برند بازی فکری موسسه کودکان هوشمند

یکی دیگر از موسسات فعال و پویا در زمینه رشد استعداد کودکان در بازی های، موسسه کودکان هوشمند است که با استفاده از دانش و فناوری های روز دنیا در خصوص آموزش بر اساس بازی طراحی شده و توانسته است با بهره مندی از هویت بصری و ذاتی خود، رشد و پیشرفت کودکان و نوجوانان را هدف خود قرار دهد به گونه ای که بتواند آینده ای درخشان و پویا برای کودکان خلاق و هوشمند را فراهم نماید. این به عنوان یکی از بهترین برندهای بازی فکری به شمار می آید.

برند بازی فکری موسسه کودکان هوشمند

میراث فرهنگ و تمدن پارس

موسسه میراث فرهنگی  تمدن پارسی نیز یکی از بهترین تولید کنندگان گیم و سرگرمی است که با ایده طراحی و تولید پازل سه بعدی از بناهای تاریخی در کشور طراحی و ساخته شده است که می تواند باعث ایجاد نظم، دقت، کنجکاوی و ارتقاء مهارت کودکان و نوجوانان مورد استفاده قرار گیرد.

میراث فرهنگ و تمدن پارس

تولید کننده گیم و سرگرمی دنیای بازی کودکان

دنیای بازی کودکان نیز به عنوان یکی از برندهای بازی فکری از سال 1389 فعالیت خود را با تمرکز بر تولید ماسه بازی در سال ۱۳۸۹ آغاز نمود و به عنوان اولین تولید کننده داخلی ماسه بازی طبیعی و بهداشتی معرفی گردید. این شرکت با هدف پیشرفته استعداد و هوش کودکان و افزایش مهارت های هیجانی و حرکتی آنها، ماسه بازی را بر اساس روش یادگیری از طریق بازی دنبال نمود.

تولید کننده گیم و سرگرمی دنیای بازی کودکان

برند بازی فکری رویین پویان ایرانیان

شرکت رویین پویان ایرانیان که با نام تجاری زیرک از سال ۱۳۷۹ فعالیت دارد، در زمینه تولید کامپاندهای پلیمری فعالیت داشته و اسباب بازی های خود را با نام برندهای زیرک اسکوتر و رابین به بازار عرضه داشته است. تولیدات این شرکت تماما در کارخانه رویین انجام شده و دارای نشان استاندارد ملی ایران بوده و از بهترین کیفیت برخوردار می باشد. این یکی از بهترین شرکت های تولید کننده گیم و سرگرمی است.

برند بازی فکری رویین پویان ایرانیان

بازی سازان اساطیر باستان

یکی دیگر از مجموعه های موفقی که در تولید بازی فعالیت دارد، بازی سازان اساطیر باستان یا بازی سازان بیهق است که از سال 1398 فعالیت خود را با امکانات و سرمایه ای قابل توجه شروع نموده و در کوتاه ترین زمان، به یکی از برندهای بازی فکری و سرگرمی تبدیل شده است. کیفیت و قیمت محصولات این شرکت، کاملا مناسب است.

بازی سازان اساطیر باستان

تولید کننده گیم و سرگرمی اندیشمندان جوان شباهنگ

شرکت اندیشمندان جوان شباهنگ، یکی از تولید کنندگان گیم و سرگرمی است که خدمات آموزشی بر اساس خلاقیت و بازی را طراحی و عرضه نموده است. از جمله طرح های موفق این شرکت، ابزار شبیه ساز آسمان دیجیتال است که می تواند نقش مهمی در بخش آموزش داشته و جذابیت های بازی را نیز به همراه داشته باشد.

تولید کننده گیم و سرگرمی اندیشمندان جوان شباهنگ

برند فکری ایرانیان هیراد پارسا

این شرکت که در تولید حرفه‌ای نرم ‌افزار و بازی، مهارت کافی را دارد، با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و راهکارهای اختصاصی مربوط به تولید بازی های دیجیتال، بازی های مقیاس پذیر را طراحی و تولید نموده است که مطابق با نیازهای یک بازی موفق است. از همین روست که در لیست برندهای بازی فکری خلاق قرار گرفته است.

برند بازی فکری فربود انگاره

​شرکت فربود انگاره واقعیت خیال، به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان مطرح است که یکی از تولید کنندگان گیم و سرگرمی خلاق شناخته شده و در تولید بازی های نوآورانه و خلاقانه، نقش موثریث را داشت است. این شرکت موفق شده است محصولات بازی و سرگرمی خود به دیگر کشورها نیز صادر نموده و نشان برتر بازی ایرانی را کسب نماید.

برند بازی فکری فربود انگاره

تولید کننده گیم و سرگرمی بنیان هونامیک

گروه سرگرمی، تفریحی و بازی هونامیک، با سابقه فعالیت پانزده ساله خود، یکی از برندهای بازی فکری می باشد که در حوزه طراحی و خلاقیت در بازی، شناخته شده بوده و در ایجاد تفریح، بازی و سرگرمی مخاطبان خود، موفقیت های برجسته ای را کسب نموده است. این شرکت که از گروهی جوان و خلاق بهره می برد، در حوزه های آموزشی بر اساس بازی نیز جایگاه مهمی را به خود اختصاص داده است.

تولید کننده گیم و سرگرمی بنیان هونامیک