نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان ماشین لباس شویی

امروزه ماشین‌ های لباسشویی در اکثر خانه ‌ها استفاده می شود و شستن لباس‌ ها را بدون دردسر آسان می‌کنند. آنها چندین بار در هفته استفاده می شوند، بنابراین مهم است که به خوبی کار کرده و با سرویس های مناسب، از خراب شدن زودرس آن ها جلوگیری شود.

به طور کلی، شرکت های تولید کننده ماشین لباس شویی سه نوع اصلی را به بازار عرضه می کنند که شامل بار بالا، بار جلو و بار با راندمان بالا می باشد که هر کدام مزایا و معایب متفاوتی دارند که هنگام انتخاب ماشین لباس شویی خوب باید آنها را در نظر داشته باشید.

همزن بار بالا

مدل ‌های درب از بالا ، نوع سنتی هستند و با وجود اینکه شصت سال از عمرشان می‌گذرد، هنوز رایج می باشند. این نوع از ماشین لباسشویی ، در طول یک چرخه، لباس ها را می چرخاند تا آن ها را تمیز کند. در بهترین مارک لباس شویی 1400 ، می توانید کاربری بالاتری را مشاهده کنید که در انواع ماشین های لباسشویی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، طراحی شده است.

این در حالی است که ماشین های درب از جلو، یک جایگزین عالی هستند. در این نوع،چرخه روی لباس ها ملایم تر است. بهترین ماشین لباس شویی ایرانی ، آب زیادی مصرف نمی کنند، فقط تا زیر در پر می شوند و خیلی سریع می‌چرخند تا فرآیند خشک کردن را شروع نیز به انجام برسانند.

برترین تولید کنندگان ماشین لباس شویی

امرسان

شرکت امرسان، با تولید و عرضه کالاهایی ممتاز در بازارهای داخلی و خارجی، همواره از شرکت های تولید کننده ماشین لباس شویی شناخته شده در بازار بوده است که قادر است تا بهترین مارک لباس شویی 1400 را در کیفیتی بالا و مطابق با استانداردهای جهانی، به بازار راهی نماید. برای خرید بهترین ماشین لباس شویی ایرانی ، تنها لازم است تا بخش فروش این شرکت در تماس باشید.

ناسیونال

برند معتبر ناسیونال که با نام شرکت صنایع  الکتریکی ناسیونال ایران ثبت گردیده است، از شرکت های تولید کننده ماشین لباس شویی است که با تجهیزات مدرن و به روز شده خود در تولید لوازم خانگی، یکی از بهترین ماشین لباس شویی ایرانی را در طرح های مختلف به بازار داخلی و خارجی عرضه کرده است. می توانید برای خرید ماشین لباس شویی خوب و با کیفیت، مدل های این برند را بررسی کنید که بهترین مارک لباس شویی 1400 شناخته شده است.

گلدیران

از دیگر شرکت های معتبری که موفق شده است تا بهترین مارک لباس شویی 1400 را با کیفیتی ممتاز به بازار راهی کند، برند گلدیران است که ماشین لباس شویی خوب و با کیفیت خود را به بازارهای بین المللی عرضه داشته است. این شرکت موفق، یکی از بهترین ماشین لباس شویی ایرانی را تولید کرده است که دارای استانداردهای جهانی بوده و ماندگاری بالایی دارد.

پندار آفرینان پاسارگاد

برای آن که بتوان بهترین مارک لباس شویی 1400 را انتخاب نمود، معیارهای مختلفی در نظر گرفته می شود. شرکت پندار آفرینان پاسارگاد، از شرکت های تولید کننده ماشین لباس شویی است که با خط تولید پیشرفته و به روز شده خود، موفق به تولید و عرضه بهترین ماشین لباس شویی ایرانی گردیده است که امروزه در بازارهای داخلی و خارجی، به عنوان ماشین لباس شویی خوب مورد توجه است.

سیلوان

در میان شرکت های تولید کننده ماشین لباس شویی ، شرکت سیلوان، نامی است که به خوبی می درخشد. این شرکت، با ظرفیتی بالا و خط تولید پیشرفته، قادر است تا بهترین ماشین لباس شویی ایرانی را به بازارهای داخلی و منطقه عرضه نماید و در این راستا، کنترل های لازم کیفی را نیز روی ماشین لباس شویی خوب و با کیفیت خود، به انجالم می رساند.

ارشیا الکتریک

یکی از شرکت هایی که موفق به تولید و عرضه بهترین مارک لباس شویی 1400 ، گردید، شركت ارشيا الكتريك است که محصولات و طراحی های نوآورانه این شرکت، آن را به یکی از شرکت های تولید کننده ماشین لباس شویی تبدیل کرده است که سهم بالایی از بازار داخلی و منطقه را از آن خود کرده است. می توانید بهترین ماشین لباس شویی ایرانی را در میان تنوع محصولات این شرکت جستجو کنید.

بنس

در صورتی که قصد دارید برای خرید ماشین لباس شویی خوب اقدام کنید، گروه صنعتی بنس یکی دیگر از شرکت های تولید کننده ماشین لباس شویی است که کیفیت و دوام دستگاه های تولیدی خود را در اولویت قرار داده است. تنوع بالای محصولات تولید شده توسط این شرکت معتبر، باعث شده است که بتوانید به راحتی بهترین ماشین لباس شویی ایرانی را انتخاب کنید.

پارس

از جمله شرکت های تولید کننده ماشین لباس شویی که نام و اعتبار بالایی در داخل و خارج از کشور دارد، شرکت پارس است که بهترین ماشین لباس شویی ایرانی را در سطح رقابتی ممتاز، به بازار ارائه می کند. طراحی های منحصر به فرد و زیبا در این برند، آن را به بهترین مارک لباس شویی 1400 تبدیل کرده است که به جرات می توان گفت ماشین لباس شویی خوب و با دوامی است. قیمت ماشین لباس شویی درب از جلو و یا درب از بالا را از این برند دریافت کنید.

لیدر

از دیگر شرکت های موفق ایرانی که توانسته است به یکی از بهترین مارک های لباس شویی شناخته شود، شرکت لیدر است که فعالیت خود را از سال 1365، با تکیه بر خط تولید پیشرفته و مدرن خود شروع کرده و اقدام به تولید ماشین لباس شویی خوب و با کیفیت نموده و توانسته است بازارهای داخلی و خارجی را از آن خود کند. این برند که از شرکت های تولید کننده ماشین لباس شویی است، اکنون بهترین محصولات را در طرح های متنوع و ظرفیت بالا، به بازار عرضه می نماید که قیمت مناسب و کیفیت بالا، از مشخصه های اولیه آن است.

لیدر

صنام الکترونیک

شرکت صنام الکتریک نیز همواره با در نظر گرفتن استانداردهای لازم در تولید ماشین لباس شویی خوب ، توانسته است در طی سال ها فعالیت خود، اکنون از موفق ترین شرکت های تولید کننده ماشین لباس شویی باشد که بهترین مارک لباس شویی 1400 را به بازار راهی کرده و کیفیت را در صدر برنامه های تولید خود در لوازم خانگی، قرار داده است. شما می توانید ضمن دریافت خدمات پس از فروش ممتاز از این شرکت، بهترین ماشین لباس شویی ایرانی را در طرح های مختلف، سفارش دهید.