نمایشگاه ها

افتتاح نمایشگاه بین المللی صنعت کاغذ و مقوا در تهران

چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ،مقوا،فراورده های سلولوزی و ماشین آلات وابسته صبح امروز با حضور صادقی نیارکی معاون وزیر صمت، قنبری معاون امور نمایشگاهی و فعالان صنفی صنعت کاغذ و مقوا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران و با رعایت پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد کرونا آغاز به کار کرد.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ،مقوا،فراورده های سلولوزی با مشارکت 48 شرکت فعال در صنعت کاغذ و مقوا و ماشین آلات وابسته در دو سالن 35 و 38B تا 3 تیرماه ماه در ساعات 10 الی 18 میزبان بازدیدکنندگان تخصصی است.

 مشارکت کنندگان ضمن نمایش  توانمندی ها و ظرفیت های این صنعت از آخرین محصولات و دستاوردهای خود رونمایی می کنند. امکان حضور و معرفی تک تک فعالان این صنف جهت معرفی محصولات خود در فضایی کاملا رقابتی، ایجاد برقراری ارتباط مستقیم فی مابین عرضه کنندگان و مصرف کنندگان در فضایی کاملا رقابتی،  مشاهده کلیه محصولات در یک فضای واحد جهت امکان انتخاب دقیق و بهینه، ایجاد فضای رقابتی و بواسطه آن امکان افزایش کیفیت و کاهش قیمت رقابتی، در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی قوی و مورد استناد جهت مسئولین و تقاضا کنندگان، اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم قبل، همزمان و بعد از برگزاری نمایشگاه از مهمترین اهداف این رویداد عنوان شده است.