نمایشگاه ها

آغاز به کار نمایشگاه های بین‌المللی در و پنجره،  صنعت شیشه و تجهیزات آشپزخانه

با حضور متخصصان و شرکت های فعال داخلی در اولین نمایشگاه های بین المللی تابستان 1400 صورت گرفت: آغاز به کار نمایشگاه های بین‌المللی در و پنجره،  صنعت شیشه و تجهیزات آشپزخانه

نمایشگاه های بین‌المللی در و پنجره،  صنعت شیشه و تجهیزات آشپزخانه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و با حضور متخصصان صنعتی، شرکت های فعال در صنایع ساختمانی و جمعی از مسوولان آغاز به کار کرد.

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته و چهارمین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته صبح روز سه شنبه 8 تیرماه  1400 با حضور دکتر مومنی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی، دکتر زمانی مشاور وزیر صنعت – معدن و تجارت، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران و جمع دیگری از مقامات با رعایت شیوه نامه های بهداشتی ستاد کرونا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه همانند نمایشگاه های پیشین، پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد کرونا با رعایت کامل اجرا می شود و تنها بازدیدکنندگان تخصصی و فعالان مرتبط با صنعت کشور با دعوت نامه قبلی مجاز به حضور و بازدید از این رویداد هستند.

به همین منظور، برگزار کنندگان نمایشگاهی با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی در ورودی های نمایشگاه، از طریق غربالگری و تب سنج و ارائه بسته کاملی از لوازم بهداشتی شامل ماسک، دستکش، و الکل و ژل، بازدیدکنندگان را به لوازم بهداشتی تجهیز می کنند.

از سوی دیگر، دستگاه های مخصوص ضد عفونی کردن دست ها نیز در مبادی ورودی تمام سالن ها قرار گرفته و بازدید کنندگان با استفاده از الکل و ژل دست ها را ضد عفونی کرده و وارد سالن ها می شوند. همچنین تراکم جمعیت و تعداد بازدیدکنندگان  برای حفظ فاصله های اجتماعی در سالن برگزاری کنترل می شود.

گفتنی است؛ این نمایشگاه ها تا 11 تیرماه به مدت 4 روز در ساعات 10 الی 18 میزبان بازدیدکنندگان تخصصی خواهد بود و بازدیدکنندگان و علاقه مندان عمومی از طریق فضای مجازی این رویداد را دنبال کنند.