نمایشگاه ها

آغاز به کار نمایشگاه های ایرپورت شو و ایران شاپ 2022

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کالا،خدمات،تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای و هفتمین نمایشگاه بین المللی فرودگاه، هواپیما،پرواز، صنایع و تجهیزات وابسته صبح امروز با حضور دکتر زمانی مشاور وزیر صمت، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران و جمع دیگری از مقامات به کار کرد.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، نمایشگاه بین المللی کالا،خدمات،تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای در سالن های ۳۸ و ۳۵ با حضور 43 شرکت در مساحتی بالغ بر ۹۶۰۰ متر مربع و هفتمین نمایشگاه بین المللی فرودگاه ، هواپیما،پرواز، صنایع و تجهیزات وابسته نیز در سالن ۳۸B با مشارکت ۲۸ شرکت و نمایندگی در 6 هزار مترمربع نمایشگاهی برگزار می شود .

نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای ” از معتبرترین نمایشگاه های بین المللی ایران در زمینه کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی است که هر ساله برگزار می گردد و فعالان داخلي و خارجي كه در زمينه توليد ،‌ بازرگاني و خدمات مرتبط با این حوزه فعاليت دارند، در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند.

همچنین هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی فرودگاه،پرواز صنایع و تجهیزات وابسته تهران آشنایی با آخرین یافته های سخت افزاری نرم افزاری فنی و مهندسی و مدیریتی در فرودگاه،هواپیما،پرواز،صنایع و تجهیزات وابسته، معرفی انواع و برنامه های بخش های مختلف فعال در موضوع نمایشگاه، و تعامل بین بخشی برای بهینه سازی اعمال مدیریت متمرکز در این زمینه است که به منظور نمایش توانمندی ارگان های شرکت کننده در قالب ارائه عملکرد و اقدامات انجام شده برگزار می شود.

شرکت کنندگان در نمایشگاه فرودگاه،هواپیما،پرواز،صنایع و تجهیزات وابسته تهران به معرفی آخرین محصولات خود در زمینه تجهیزات فروشگاهی،صنعت هوانوردی و همچنین تولید انواع هواپیماهای سبک و فوق سبک می پردازند.

گفتنی است، این نمایشگاه ها از امروز به مدت ۴ روز با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.