نمایشگاه ها

آغاز به‌ کار نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون در زنجان

نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون روز گذشته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین آغاز به کار کرد. در این نمایشگاه غرفه‌دارانی از استان‌های تهران، آذربایجان‌شرقی، خراسان‌رضوی، قزوین، البرز، شیراز، همدان، اصفهان، اردبیل، گیلان و زنجان شرکت کرده‌اند. 

این نمایشگاه به مدت پنج روز و در فضای عمومی 9000 مترمربع و بالغ بر 3400 مترمربع غرفه‌سازی شده است. شهروندان زنجانی می‌توانند طی مدت یاد شده از ساعت ۱۷ تا ۲۳ از بخش‌های مختلف نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون کاسپین زنجان بازدید کنند. 

هدف از برگزاری این نمایشگاه دسترسی آسان و بدون واسطه خانواده‌ها به مبلمان، آشنایی تولیدکنندگان با سلایق و درخواست‌های مصرف‌کنندگان و دسترسی تولیدکنندگان به بازار مصرف زنجان، تبادل اطلاعات و ایجاد فضای رقابتی بین تولیدکنندگان، از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است. 

نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین با در نظر گرفتن فضای عمومی کشور به‌ویژه فراهم شدن زمینه‌های حضور فعال بخش خصوصی به عنوان تنها نمایشگاه صد درصد خصوصی ایران در تشکیل و برگزاری نمایشگاه‌ها، در سال ۱۳۸۳ با هدف ارتقای صنعت نمایشگاهی ایران تاسیس و با توجه به موقعیت مناسب جغرافیایی، راه‌های ارتباطی زمینی، هوایی و ریلی و نزدیکی به مرکز کشور در زمینه ایجاد مراکز نمایشگاهی در استان زنجان احداث شد.