EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

جمشید بردبار مدیرعامل شرکت الکترونیک افزارآزما - نمایشگاه برق تهران

الکترونیک افزارآزما شش میلیون کنتور در سال تولید می کند

جمشید بردبار  مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت الکترونیک افزارآزما مطرح کرد:

الکترونیک افزارآزما  شش میلیون کنتور در سال تولید می کند

شرکت الکترونیک افزارآزما یکی از شرکت های برتر فعال در صنعت برق ایران است، به مناسبت بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق «نشریه اقتصاد و نمایشگاه» با جمشید بردبار رئیس هیات مدیره شرکت الکترونیک افزارآزما  گفت و گویی داشته که در ادامه می خوانید:

لطفا خودتان را معرفی کرده، سوابق اجرایی و مدیریتی تان را شرح دهید؟

سال 1358 در مقطع لیسانس از دانشگاه صنعتی شریف در رشته برق فارغ التحصیل شدم و از سال 1359 در سمت مدیریت شرکت افزار آزما مشغول به کار هستم. عضویت در هیئت مدیره بنیاد شریف وابسته به دانشگاه صنعتی شریف، هیئت مدیره سندیکای صنعت برق ایران، شركت آزمايشگاههاي صنايع برق، انجمن مكاترونيك ايران وابسته به وزارت علوم و دانشگاههای فنی مهندسی کشور و هیئت مدیره شركت خدمات شهر صنعتي هشتگرد از دیگر فعالیت های اینجانب است.

الکترونیک افزارآزما در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

شرکت الکترونیک افزارآزما در سال 1359 توسط عده ای از فارغ التحصیلان دانشکده برق دانشگاه صنعتی شریف با هدف پیگیری آرمان های انقلاب اسلامی در جهت خودکفایی صنعتی و آموزشی کشور تاسیس گردید و طی چهل سال با انجام تحقیقات ، طراحی و تولید انواع دستگاههای آزمایشگاهی و اندازه گیری مورد نیاز دانشگاهها و مراکز آموزش مهندسی و فنی حرفه ای کشور ، شرکت مخابرات و وزارت نیرو موفق به رفع بخشی از نیاز کشور به عنوان یک شرکت دانش بنیان گردید.

این شرکت از سال 1380 وارد عرصه طراحی و تولید انواع کنتورهای دیجیتال پیشرفته برق گردید و با احداث کارخانه و خرید ماشین آلات با سرمایه گذاری بیش از هشتصد میلیارد تومان در حال حاضر موفق به ایجاد اشتغال مستقیم 600 نفر و غیر مستقیم 500 نفر و ظرفیت تولید 6م یلیون کنتور در سال گردیده است. تمام مراحل طراحی قالبهای فلزی و پلاستیکی ، مدارات الکترونیک ، سخت افزارها و نرم افزارها در بخش تحقیقات این شرکت دانش بنیان صورت پذیرفته و تولید قطعات فلزی ، پلاستیکی ، مدار چاپی و مونتاژ آنها و همچنین مراحل تست مختلف قطعات ساخته شده و در نهایت محصول نهایی در محل کارخانه افزارآزما انجام می گیرد.

در زمینه صادرات تاکنون چه دستاوردهایی داشته اید؟

محصولات شرکت افزار آزما دارای کیفیت بسیار بالا و قیمت رقابتی با دیگر محصولات موجود در بازار میباشند، این محصولات دارای استاندادرها و تاییدیه های معتبر داخلی و بین المللی می باشند و در حال حاضر حدود 80 درصد نیاز بازار داخل را  تامین میکنند، با توجه به قابلیتهای بالا این شرکت اقدام به صادرات محصولات خود به کشورهای دیگر نموده است که در همین راستا تا کنون صادرات به تعدادی از کشورهای همسایه صورت گرفته است و در حال بازاریابی برای صادرات به کشورهای دیگر میباشد.

در نمایشگاه امسال چه برنامه هایی برای گسترش فعالیت خود دارید؟

در نمایشگاه امسال قصد داریم محصولات جدیدی از قبیل کنتورهای فهام2 ( ویرایش 4 توانیر ) و کنتورهای طراحی شده برای بازارهای خاص منطقه ( بازارهای صادراتی ) را بیشتر برای کشورهایی همچون افغانستان ، عراق و سوریه طراحی شده است را به نمایش بگذاریم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top