نمایشگاه ها

امکان توليد محصولات چوب و مبلمان در متراژ بالا در «شرکت ميشا چوب»

مهدي حبيبي مدير «شرکت ميشا چوب پلاس»: امکان توليد محصولات چوب  و مبلمان در متراژ بالا در «شرکت ميشا چوب»

شرکت ميشا چوب پلاس که فعاليت خود را از سال 1390 آغاز کرده است، براي چندمين بار در نمايشگاه امسال مبلمان حضور يافته و با توجه به صادرات محصولات خود به کشورهاي عراق، ارمنستان و کشورهاي همسايه، در نظر دارد که به دنبال جذب بيشتر مشتريان خارجي و داخلي باشد و برند ميشا چوب را بيشتر به صنعت داخلي و خارجي معرفي کند.

در حاشيه برگزاري نمايشگاه مبلمان، مهدي حبيبي مدير شرکت ميشا چوب در گفت وگو با اقتصاد و نمايشگاه، ضمن تاکيد بر رعايت استانداردها و بهبود کيفيت محصولات خود مي گويد که اين شرکت از طريق مديريت متمرکز سعي در نزديک تر شدن به استانداردهاي بين المللي دارد  و با کسب مجوز کارگاه، امکان توليد با متراژ بالا را در سطح کشور دريافت کرده است.

 لطفا ضمن معرفي خودتان، بفرماييد که شرکت ميشا چوب از چه سالي فعاليت خود را آغاز کرده و در چه زمينه اي فعاليت دارد؟

مهدي حبيبي مدير شرکت ميشا چوب هستم با مدرک حسابداري و34سال سن که سال ها تجربه فعاليت در زمينه چوب و مبلمان داشته ام و بعد از مدتي به فکر تاسيس يک شرکت افتادم.

قبل از اينکه ميشا چوب رو ثبت کنم چندين سال در کار چوب و مبلمان فعاليت داشتم و حالا اين شرکت را تاسيس کرده ايم. شرکت ميشا چوب حدود 10 سال است که فعاليت دارد و در سال 1390 تاسيس شده و در زمينه هاي مختلف صنعت چوب فعاليت دارد.

 اين شغل و صنعت چوب حرفه و پيشه پدري من هم بوده و به صورت خانوادگي دنبال کرده ايم و اکنون من در اين صنعت مشغول به کار هستم. به عبارت ديگر، دو نسل فعاليت در زمينه چوب و مبلمان پشتوانه سابقه و تجربه کار ما در طراحي و توليد و جلب رضايت مشتريان است.

 بعداز چندين سال کارو تجربه کنار پدرم که از قديمي هاي اين صنف بوده است،  برند ميشا چوب رو شروع کردم. الان نزديک ده سال است که با برندميشا چوب مشغول فعاليت هستم.

 اشتغال شرکت ميشا چوب چقدر است و چه برنامه اي براي توليد و گسترش فعاليت داريد؟ چه استانداردها و شاخص هايي را در دستور کار قرار داده ايد؟

شرکت ميشا چوب پلاس در حال حاضر با بيش از 20 پرسنل داراي بيشترين درصد رشد در توليد و تنوع محصولات در صنعت چوب کشور بوده است.

 ما با تغيير استراتژي هاي سازماني، بهبود زاويه ديد پرسنل و توجه به مديريت متمرکز؛ سعي در نزديک تر شدن به استانداردهاي بين المللي داريم.

 مهمترين ويژگي، شاخص توليد و دستاورد شرکت ميشا چوب پلاس چه بوده است؟ چه برنامه اي براي جلب رضايت مشتريان و ارائه خدمات داريد؟

يکي از افتخارات شرکت ميشا چوب، کسب مجوز کارگاه با  توليد متراژ بالا در سطح کشور و تبليغات گسترده به صورت محيطي و ميداني مي باشد. شرکت ميشا چوب پلاس همواره رضايت مشتريان را سرلوحه کار خود قرار داده و با نگاه سرمايه اي خود به منابع انساني پيشرفت خود را رقم خواهد زد.

مهمترين ويژگي برند ميشا  چوب، طراحي و توليد مدل هايي از محصولات چوب و مبلمان است که براساس نوآوري و طراحي خودمان توليد مي شود که شاخص عمده آن توليد اکثر مدل ها و محصولات به نام خود شرکت و با نام ميشا چوب است

در کنار مدلهاي به روزو مطابق فناوري ها و استانداردها و تحولات بازار، رعايت کيفيت و نحوه بسته بندي کالا مورد توجه ماست.

  در زمينه صادرات چه فعاليت هايي داريد؟ و در نمايشگاه مبلمان امسال با چه هدفي شرکت کرده ايد؟

با توجه به صادرات شرکت ميشا چوب به کشورهاي عراق، ارمنستان و کشورهاي همسايه، در نظر داريم که در اين نمايشگاه براي چندمين بار شرکت کنيم و به دنبال جذب بيشتر مشتريان خارجي باشيم تا ضمن افزايش توليد، افراد بيشتري را مشغول کار کنيم و برند ميشا را بيشتر به صنعت داخلي و خارجي معرفي کنيم.