نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

گفت و گو با توحید رضازاده مدیر عامل شرکت کابل متال - نمایشگاه صنعت برق

ایران می تواند یکی از صادرکنندگان مهم سیم و کابل باشد

توحید رضازاده مدیر عامل شرکت کابل متال:

ایران می تواند یکی از صادرکنندگان مهم سیم و کابل باشد

شركت كابل متال  یکی از نام های آشنا در صنعت سیم و کابل کشور است  این شرکت به مدت 8 سال متوالي از سال 1387 به عنوان توليد كننده نمونه كشور در زمينه سيم و كابل انتخاب  و  لوح تقدير دريافت  نموده است، هم اكنون اين مجموعه صنعتي با تعداد 200 نفر نيروي انساني با ظرفيت 15000 تن توليد انواع كابلهاي فشارضعیف و فشار قوي ، سرب دار؛ ابزار دقیق ؛ زره دار و شیلد دار و طراحی و ساخت کابلهای تخصصی بر اساس سفارش مشتری  در 3 شيفت كاري مشغول به كار است و این شرکت توان تأمین  نيازهاي پروژه هاي ملي كشور هم از لحاظ تخصصي و هم از لحاظ كيفي و كمي را دارد.

توحيد رضازاده مدیر عامل و رئيس هيئت مديره شركت كابل متال این مطالب را در خصوص شرکت تحت مدیریت به خبرنگار ما می گوید و یکی از نقاط قوت این شرکت را بکارگیری نیروهای توامند داخلی و استفاده از مواد اولیه مرغوب می داند. خود او  فعاليت خود را در زمينه سيم و كابل از سال 1356 آغاز  کرده و می گوید: طي مدت 20 سال كسب و كار ، هميشه آرزوي قلبي اش  اين بود كه بتواند  به اقتصاد كشور کمک کند  و سهمي در سازندگي و رفع وابستگي کشور داشته باشد.

با این کارآفرین و مدیر باتجربه  گفت و گویی انجام داده ایم که حاصل آن را می خوانید:

این شرکت به طور مشخص چه محصولات و خدماتی را عرضه می کند و ویژگی و امتیاز آن نسبت به محصولات مشابه موجود در بازار چیست ؟

امروزه شركت كابل متال توانائي توليد كليه كابلهاي مورد نياز مشتريان خود را در كليه صنايع و پروژه هاي كشور دارد و  قادر است كابلهاي قدرت تا سطح مقطع 500 mm2 ، كابل هاي 5/3 رشته به صورت گرد و سكتور ، زره دار و بدون زره و انواع كابل‌هاي كنترل و ابزار دقيق با مدرن‌ترين ماشين آلات و همچنين كابل‌هاي فشار متوسط و قوي از KV10 تا KV 66 و كابلهاي غلاف سربي با مواد اوليه مرغوب توليد و عرضه کند. در سبد كالاي شركت كابل متال ، خواسته و نيازمندي مشتري از لحاظ كمي و كيفي و تنوع  و زمان تحويل كاملاً برآورده مي شود . شرکت کابل متال سعي بر اين دارد تا محصولی كه به مشتري عرضه مي شود از هر نظر داراي كيفيت لازم باشد و مشتري آن را با خيالي آسوده استفاده كند ، شعار ما از گذشته تاكنون كيفيت بوده و هست و اين حاصل تلاش و انديشه ماست.

محصولات شركت كابل متال چه تفاوت و مزيت هايي با انواع مشابه در بازار دارد ؟

 همواره تاكيد ما بر توليد با كيفيت و مرغوب است و در اين زمينه ادعا مي كنيم كليه توليدات با كيفيت  با رعايت كامل استانداردهاي داخلي و خارجي انجام مي شود و خواسته مشتریان از نظر زمان تحویل سفارشات و نظارت و بازدید مراحل تا پایان تست ، در اولویت کار این شرکت قرار دارد . ما سعي بر اين داريم تا محصولی كه به مشتري ارائه مي شود  از كيفيت لازم برخوردار باشد و مشتريان آن را با خيالي آسوده استفاده کنند، شعار ما «كيفيت حاصل تلاش و انديشه ماست» و همواره تأكيد ما بر توليد با كيفيت و مرغوب است.

آیا برای تولیدات خودتان گارانتی و خدمات پس از فروش هم ارائه می کنید ؟

محصولات این شرکت از زمان تولید و تحویل آن به مشتریان تا پایان عمر مفید خود ، تحت پوشش خدمات پس از فروش قرار می گیرد و این شرکت با اطمینان کامل در کنار مصرف کنندگان بوده ، هست و خواهد بود .

با كدام شركت هاي فعال در صنايع نفت ، گاز ، پالايش و پتروشيمي همكاري دارید و در چه سطح و حجمي ؟

شركتها و صنايع نفت ، گاز ، پالايش و پتروشيمي از جمله مشتریان ارزنده کابل متال  هستند و با كليه شركت هاي گفته شده همكاري گسترده و به صورت مكرر دارد و خوشبختانه  شركت كابل متال كاملاً مورد تائيد شركت هاي مختلف نفت و گاز و پتروشيمي و پالايش است.

شركت كابل متال چند درصد از بازار داخلي اين محصولات را در اختيار دارد ؟   

مصرف كابل در ايران زياد است و توليدكنندگان هم چه كوچك چه بزرگ توليد مي كنند بنابراين نمي توان گفت كه ما چند درصد از بازار داخلي را داريم ولي با اطمينان مي گويم كه به اغلب اورگان هاي رسمي كشور كابل عرضه کرده ایم و با آنها قراردادهاي بزرگ و كلان داشته ايم.

شركت چه طرح هاي توسعه اي براي سال جاري و سال هاي آينده در برنامه دارد ؟

شركت كابل متال طرح هاي توسعه بسيار بزرگ و خوبي را اجرا کرده و چندين طرح بزرگ ديگر در دست اجـرا دارد و قـراردادهاي لازم را با شـركت‌هاي فـروشنـده به امضـاء رسـانيد كه طی سال 1393 مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .

ایران و شرکت کابل متال در عرصه جهانی صنعت کابل چه جایگاه و موقعیتی دارد ؟

با وجود منابع غنی ماده اولیه سیم و کابل در کشور ، ايران مي تواند یکی از صادر کندگان بزرگ این محصولات باشد. ما هم مي توانيم سهمي داشته باشيم ، كماكان در حال حاضـر برخي از پيمـانكاران اروپایي و امريكایي در كشـورهاي همسـايه ترجيح مي دهند  از شرکت ما خرید کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top