نمایشگاه ها

نمایشگاه بین المللی قیر

برگزاری دو رویداد نمایشگاهی در آستانه روز جهانی نمایشگاه ها

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قیر و عایق ها، آسفالت و ماشین آلات وابسته به همراه اولین نمایشگاه بین‌المللی تقویت، تزئین خودرو و خدمات وابسته صبح امروز پنجشنبه 6 خردادماه با حضور دکتر زمانی مشاور وزیر صمت، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی و جمع دیگری از مقامات در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، این دو رویداد نمایشگاهی از امروز تا 9 خردادماه 1400 در ساعات 9 الی 17 با رعایت پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد کرونا میزبان بازدید کنندگان تخصصی خواهند بود.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قیر و آسفالت با مشارکت بیش از 70 شرکت داخلی در فضای نمایشگاهی به مساحت 5000 متر مربع در سالن های 8 و9 برگزار می شود.
تولید کنندگان و پیمانکاران بزرگ در حوزه قیر، قیرهای پلیمری،قیرهای اصلاح شده،تولید کنندگان پلنت کارخانجات قیر، آسفالت،عایق ها، خطوط بسته بندی و تجهیزات مربوطه در این دوره از نمایشگاه حضور دارند.

از سوی دیگر اولین نمایشگاه بین‌المللی تقویت،تزئین خودرو و خدمات وابسته در سالن 7 با حضور بیش از 20 مشارکت کننده برگزار می شود و فعالان حوزه تزئینات خودرو آخرین محصولات و دستاوردهای خود در زمینه تقویت و تزئینات خودرو را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهند.

گفتنی است؛ تنها بازدیدکنندگان تخصصی با دعوت قبلی مجاز به بازدید و حضور در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران هستند.