نمایشگاه ها

بهترين مواد با استحکام بالا در محصولات شرکت مبل «نارون»

مهدي زلفي گل مدير شرکت مبل نارون: بهترين مواد با استحکام بالا در محصولات شرکت مبل «نارون»

شرکت مبل نارون که در سال 1384 افتتاح شده و در زمينه توليدات مبل و صنايع چوبي، سرويس مبلمان، سرويس نهار خوري، سرويس تختخواب، بوفه، آينه کنسول، و ميز تلويزيون فعاليت دارد، محصولات با کيفيت، شيک و محکم خود را از طريق ارائه بهترين مواد، چوب راش اروپايي، با ظاهري زيبا ارائه کرده است.  در حاشيه برگزاري نمايشگاه مبلمان، مهدي زلفي گل مدير شرکت مبل نارون در گفت وگو با اقتصاد و نمايشگاه، نکات قابل توجهي را در مورد دستاوردهاي اين شرکت مطرح کرده است.

لطفا ضمن معرفي خود، در مورد فعاليت و سوابق شرکت مبل نارون براي اطلاع مخاطبان توضيحاتي ارائه فرماييد. چند نفر در اين شرکت مشغول به کار هستند؟

مهدي زلفي گل مدير شرکت مبل نارون هستم . شرکت مبل نارون در سال 1384 افتتاح شده و در زمينه توليدات مبل و صنايع چوبي مشغول به کار است . در شرکت مبل نارون،  حدود 50 نفر به طور مستقيم مشغول به کار مي باشند که در زمينه مبلمان استيل و کلاسيک و راحتي فعاليت مي کنند و همچنين در 2 شعبه نمايشگاه مشغول به کار مي باشند کارکنان اين شرکت با تلفيق دانش، با تجربه کافي در کنار مجهز بودن به فناوري در مسير شکوفايي روزافزون و نوآوري در اين صنعت در حال حرکت هستند و دستاوردها و يپشرفت قابل توجهي را ايجاد کرده است.

در زمينه صادرات چه گام هايي برداشته ايد؟

خواسته مديريت شرکت مبل نارون در اين است که با شرکت در نمايشگاه هاي بين المللي مبلمان داخل و خارج از کشور، براي ارائه بهترين ها به مشتريان گرامي، بهترين و زيباترين مدل هاي موجود را وارد بازار کند. عملکرد شرکت مبل نارون تاکنون موفقيت آميز بوده است و با بومي سازي موفق به صادرات در حوزه خليج فارس و ديگر کشور ها بوده است .

در چه زمينه هايي فعاليت داريد؟ دستاوردها و ويژگي هاي شرکت شما چيست؟

زمينه فعاليت شرکت مبل نارون اعم از :  نجاري چوب،  رنگ کاري و رويه کوبي مبلمان مي باشد . که توليداتي مانند ؛ سرويس مبلمان،  سرويس نهار خوري،  سرويس تختخواب،  بوفه،  آينه کنسول، ميز تلويزيون و …. را عرضه کرده است که تمامي کارها از صفر تا صد در توليدي شرکت مبل نارون انجام مي شود و منحصر به فرد بودن طيف وسيع مدل هاي پارچه و رنگ به سليقه مشتريان گرامي ويژگي خاص توليدات مبلمان ما مي باشد و همچنين مواد اوليه مرغوب موجود در کارها از عوامل اصلي توليد اين محصولات خوب و البته ماندگاري مجموعه مبل نارون شده است .

ويژگي بارز رقابتي توليدات شما در بازار چيست و نسبت به ساير شرکت ها چه مزيتي دارد؟

در شرکت توليد مبلمان نارون از بهترين متريال چوب استفاده شده است که مي توان به چوب راش اشاره کرد . چوب راش از درخت راش تهيه شده که راش اروپايي، پرکاربردترين چوب راش است و بنابراين براي بسياري از محصولات،  بهترين مواد اوليه  چوب راش شناخته مي شود . گاهي اوقات از پيشوند قرمز استفاده مي شود تا به رنگ قرمز چوب اشاره اي داشته باشيم . اين چوب بسيار سخت و محکم است، ويژگي استحکامي مناسب و مقاومت بالايي در برابر سايش دارد که با استفاده از اين چوب در کارهاي مورد نظرمان باعث شده ايم استحکام لازم را به کارها داده و سرمايه گذاري براي مشتريان عزيزمان کرده باشيم.

 در توليدي مبلمان نارون به جز رنگ هاي موجود از سندبلاست هم روي کالاها استفاده مي شود که سندبلاست  به روزترين و شيک ترين چوب در صنعت مبلمان مي باشد که خاصيت ضد خش بودن آن ويژگي بارز اين کار مي باشد. فرآيند عمليات اين کار بر روي مدل هاي موجود در شرکت به کار برده شده است .

هدف از شرکت در نمايشگاه چيست و قصد داريد چه محصولاتي را رونمايي کنيد؟

با شرکت در نمايشگاه امسال قصد داريم با صادرات بيشتر در اين صنعت و توليد و فروش بيشتر کالاها و افزايش کارمندان هم به صنعت مبل، زيبايي بيشتر ببخشيم و هم موقعيت شغلي بيشتري براي جوانان ايجاد کنيم و همچنين با افزايش ايجاد شعبات در همه شهرها باعث توليد صنايع چوبي ملي با بالاترين کيفيت و نازلترين قيمت و ارائه محصولات با کيفيت به همه هموطنان باشيم.

توليدي مبل نارون براي سهولت مشتريان گرامي در بازديد و خريد توليدات اين مجموعه به صورت حضوري و غير حضوري راهکاري را ارائه داده است که مي توانند هم از توليدات اين مجموعه حضوري بازديد به عمل آورند و هم مي توانند سفارشات خود را از طريق پيج موجود در اينستاگرام پيگيري نمايند .

 شرکت شما در جهت جلب رضايت مشتريان چه برنامه هايي دارد؟

مبلمان به عنوان يکي از وسايل اصلي زندگي امروز تبديل شده است کمتر خانه اي هست که مبل و صندلي راحتي در آن نباشد،  اين اهميت و حضور پررنگ به بيرون از منازل هم کشيده شده و ادارات و محيط هاي کاري هم دکوراسيون فضاي خود را با مبلمان اداري تجهيز کرده اند و لذا صنعت مبلمان يکي از شغل هاي پر بازده است  که اشتغال زايي، تنوع زياد در مدل ها و طرح ها را ايجاد کرده و همچنين موجب رونق بخشي براي برخي از صنايع مثل نساجي شده است ودر نتيجه اهميت اين شغل را چند برابر کرده است. افتخار داريم که توليدي شرکت مبل نارون تمامي موارد ذکر شده را مورد اهميت قرار داده است.مفتخريم که همراهاني مانند شما داريم. لطف کنيد با ديدن کارهاي ما را همراهي
 بفرماييد .