نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

گفت و گو با علیرضا صادقی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ماهان کابل امیر - نمایشگاه صنعت برق

تولید محصولات جدید شرکت ماهان کابل امیر در سال 1400

علیرضا صادقی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره  شرکت ماهان کابل امیر خبر داد

تولید محصولات جدید شرکت ماهان کابل امیر در سال 1400

شرکت ماهان کابل امیر فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ در زمینه تولید سیم و کابل های مسی آغاز نموده و در سال های اخیر نیز انواع مدل ها و روش تولید و بهبود کیفی را در برنامه توسعه خود داشته است. این شرکت قرار است در سال 1400 نیز به  تولید محصولات جدید شرکت ماهان کابل امیر اقدام کند. در مورد فعالیت های این شرکت با علیرضا صادقی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره  شرکت ماهان کابل امیر گفت وگویی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید.

ضمن معرفی خودتان در مورد سوابق شرکت بفرمایید که چند سال است فعالیت دارید و در چه زمینه هایی تولید محصول دارید؟

اینجانب علیرضا صادقی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره  شرکت ماهان کابل امیر به مدت 10سال است که در زمینه تولید سیم و کابلهای تخصصی برق اعم از مسی،آلومینیومی وخودنگهدار فعالیت میکنم. هدف ما رشد، بهبود مستمر کیفیت و همچنین تولید محصولات جدیدتر مطابق با خواسته ورضایت مشتریان می باشد .

توسعه به عنوان مفهومی گسترده برای تولید ، رشد و تعالی سرآغازی برای شرکت بزرگ ماهان کابل امیر بوده است.  شرکت ماهان کابل امیر فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ در زمینه تولید سیم و کابل های مسی آغاز نمود که در طی این مدت با توجه به هدف شرکت که رشد و بهبود مستمرکیفیت بوده توانست در سال ۱۳۹۶ تولید کابل های آلومینیومی در انواع سایز و نوع را نیز آغاز نماید همچنین در سال 1399 و در مدت کوتاهی همچون گذشته ، تجربه ، تخصص  و موفقیت های این شرکت توانمند منجر به شروع تولید کابل های هوایی (خود نگهدار )  شد.

در حال حاضر ظرفیت تولید کارخانه چقدر است و در برنامه آتی تولید چه محصولاتی را در دستور کار قرار داده اید؟

 هم اكنون كارخانه ماهان کابل امیر با ظرفيت توليد ساليانه بيش از 14۰۰۰ تن انواع سيم و كابل برق مسی ، آلومینیومی و خودنگهدار  با بكارگيري بيش از 40 نفر پرسنل توانمند و متخصص در كارخانه و دفتر مركزي، قادر به توليد حدود 200 نوع و سايز از سيم و كابل هاي مختلف مي باشد.

نگاه توسعه محور منجر به درک نیاز روز و عطش تولید محصولات متنوع تر با تکیه بر تجربیات به عنوان نیروی محرکه تولید؛  شرکت را بر آن داشته که در سال 1400 تولید محصولات جدید خود را چون کابل های mink ، hyena، wolfو.. در بازار عرضه نماید.

سطح فناوری شرکت به چه ترتیب است و از کدام کشورها استفاده می کنید؟

در حال حاضر كارخانه ماهان کابل امیر با ماشين آلات متنوعي از بهترين توليد كنندگان اروپايي با تكنولوژي روز دنيا به فعاليت خود ادامه مي دهد.

با توجه به نگرش مديريت شركت ماهان کابل امیر در خصوص حفظ و بهبود مستمر كيفيت، آزمايشگاهي بسيار مجهز در مساحت ۱۵۰متر مربع با تكنولوژي روز در محل كارخانه راه اندازي و فعاليت مي نمايد.

در همين راستا پياده سازي و دريافت گواهينامه هاي سيستم مديريت كيفيت ( ISO-17025, ISO-18001, ISO-14001, ISO-9001 ) و نيز گواهينامه كيفيت اتحاديه اروپا ( CE ) انجام و در شركت نهادينه شده است.

رشد و بهبود مستمر در كليه مراحل و مقاطع همواره سرلوحه عملكرد مديران و پرسنل شركت ماهان کابل امیر مي باشد و تبديل شدن به يك نام تجاري قوي و شناخته شده آرزو و هدف ديرينه اي بوده كه به لطف خداوند محقق شده است.

گواهی نامه های دریافت شده توسط شرکت شامل کدام موارد است؟

  دارنده پروانه كاربرد علامت استاندارد اجباري از سازمان ملي استاندارد ايران

  دارنده پروانه علامت  استاندارد از سازمان توانیر

  دارنده گواهينامه سيستم مديريت يكپارچه ( IMS ) از موسسه TUV NORD آلمان

 عضویت در وندور لیست تهران بزرگ و نواحی ، استان خوزستان ، غرب استان مازندران ، استان البرز ، خراسان رضوی ، کردستان ، گیلان ، قم ، مازندران و به زودی دیگر استان های کشور

افتخارات:

  واحد نمونه استاندارد در سطح كشور از طرف سازمان ملي استاندارد ايران

  واحد صنعتی برتر استان تهران شهرستان پردیس  

  مفتخر به دريافت گواهينامه و تنديس واحد برتر براي رعايت حقوق مصرف‌كنندگان

تمامی محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی می باشد و تا کنون توانسته ایم با لطف خداوند متعال محصولات را مطابق به میل و خواسته مشتریان به بازار های داخلی و خارجی عرضه نماییم.

اهم  مشتریان شرکت ماهان کابل امیــــــر شامل چه شرکت ها و نهادهایی است؟

دانشگاه آزاد ، صادرات به شور عراق، سازمان صنایع هوا فضا، شرکت ساختمانی توسعه گستر، راه و شهر سازی فارس، گروه ساختمانی برج آوران،  البرز تبریز ، صنایع شهید عباس پور ، الکترو اکسیژن شمال ، گروه مهندسی پرشین سازه و…

ارائه محصولات جدید که شامل کابل هوایی می باشد و همچنین  پیش بینی  نیاز بازار جهت ارائه محصولات جدیدتر با توجه  برنامه ریزی های چند ماه اخیر گروه  تحقیق و توسعه که   ماهان کابل امیر انجام داده است به توان این محصولات را عرضه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top