نمایشگاه ها

دکوران موفق به دريافت 41 تنديس طلايي ملي و استاني شده است

قاسم ابوقداره مديرعامل شرکت دکوران: دکوران موفق به دريافت 41 تنديس طلايي ملي و استاني شده است

قاسم ابوقداره با اشاره به تاريخچه فعاليت هاي شرکت دکوران اظهار داشت: سال 1359 نقطه آغاز فعاليت کارگاه دکوران است،در سال 1363 همزمان با دريافت پروانه بهره برداري از وزارت صنايع در قالب شرکت دکوران  که شرکتي با سهامداري اعضا خانواده است، به کار خود ادامه داد.     

وي با بيان اينکه نزديک به يکصد نفر پرسنل متعهد و متخصص در شرکت دکوران فعاليت دارند؛ خاطرنشان کرد: اين شرکت موفق شده است، بيش از 35 طرح صنعتي را ثبت کرده و خلاقيت و نوآوري را به يکي از شاخصه هاي اصلي خود تبديل کند.

قاسم ابوقداره  با اشاره به موفقيت هاي شرکت دکوران اضافه کرد: اين شرکت در طول 4 دهه فعاليت خود مفتخر به دريافت 41 تنديس طلايي ملي و استاني شده است که اين افتخارات را مديون ارج نهادن به مشتريان و تعهد به توليد کالاي با کيفيت و درخور مشتري ايراني است. از جمله اين افتخارات مي توان به دريافت تنديس دو دوره نمايشگاه OFEX  يک نوبت مسابقه مبلمان صادراتي و دريافت تنديس هاي طلايي در 9 سال متمادي از سازمان حقوق مصرف کنندگان و 3 دوره تنديس طلايي از سازمان استاندارد ايران اشاره کرد.

مديرعامل شرکت دکوران عنوان کرد: هرچند اين شرکت در قالب طراحي و تجهيز کامل سالنهاي آمفي تاتر و تجهيز مبلمان هتلي فعاليت مي کند اما طراحي و توليد مبلمان و پارتيشن هاي اداري از شاخص ترين فعاليت هاي شرکت دکوران است.

وي با بيان اينکه اين شرکت به تازگي نمونه جديدي از پارتيشن خود ايستا را اختراع و به ثبت رسانده است؛ تصريح کرد: انجام پارتيشن بندي و تجهيز مبلمان اداري 31 فرودگاه کوچک و بزرگ در سراسر کشور گوشه اي از تعهد و توانمنديهاي شرکت
 دکوران است.

 قاسم ابوقداره خاطرنشان کرد: اين شرکت مفتخر به همکاري با 17 نمايندگي فروش در سراسر کشور عزيزمان است و از اين رو توليدات ما در تمامي ايران در دسترس مصرف کنندگان قرار دارد.

 وي در پايان اظهار داشت: شرکت دکوران حتي در شرايط سخت تحريم و کرونا در حال راه اندازي ماشين آلات سي ان سي خط توليد قطعات خاص فلزي، جهت توليد طرح هاي به روز و هماهنگ با جديدترين طرح هاي اروپايي مبلمان اداري است.

راه هاي ارتباطي با شرکت دکوران:

وب سايت          DECORAN.ir

اينستاگرام          DECORAN.ir