نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

سرمایه‌گذاران برای آشنایی با فرصت‌های طلایی به ایران‌پلاست بیایند – نشریه اقتصاد و نمایشگاه

مدیرمرکزرشد فناوری پلیمراز عرضه 10 مورد از دستاوردهای این مرکز در سیزدهمین نمایشگاه ایران پلاست خبر داد و گفت: از فرصت نمایشگاه ایران پلاست در جهت جذب سرمایه‌گذار و تجاری سازی استفاده خواهیم کرد.

به گزارش نشریه اقتصاد و نمایشگاه به نقل از ستاد خبری نمایشگاه ایران پلاست: حامد عزیزی مدیر مرکز رشد فناوری پلیمر با اعلام این خبر افزود: با توجه به محصول محور بودن ایران پلاست 10 مورد از دستاورد‌هایی را که آماده‌ ورود به بازار هستند ارایه خواهیم کرد تا سرمایه‌گذارانی برای آن‌ها پیدا کنیم.

وی تاکید کرد: ما به دنبال بازار فروش هستیم تا تحقیقات‌ خود را تجاری سازی کنیم. امیدواریم از فرصت نمایشگاه ایران پلاست بتوانیم به خوبی برای تحقق این امور استفاده کنیم.

حامدی با بیان اینکه ایران پلاست تنها نمایشگاهی است که به طور دایم در آن حضور داریم، افزود: ایران پلاست همواره برای پژوهشگاه پلیمر و مرکز رشد از اهمیت بالایی برخوردار بوده است چرا که فضایی برای مطرح شدن شرکت‌ها و محصولات آنان است.

عضو هیئت علمی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران گفت: امسال در نمایشگاه ایران‌پلاست با هدف پیوند مراکز علمی و صنعت پتروشیمی، در غرفه این مرکز دوره‌های آموزشی تحت عنوان آشنایی و معرفی صنعت پلاستیک برای بازدید‌کنندگان برگزار می‌کنیم، که برنامه آن از طریق ستاد خبری اطلاع‌رسانی می شود.

به گفته عزیزی؛ تخصصی بودن نمایشگاه و حضور بازدید کنندگان متخصص امری حائز اهمیت در نمایشگاه ایران پلاست  است که این امری ارزشمند است.

مدیر مرکز رشد فناوری پلیمرخاطر نشان کرد: امسال با توجه به جلسات برگزار شده با روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مدیر نمایشگاه، در ایران پلاست توجه ویژه‌ای به شرکت‌های دانش بنیان شده است، که این امر بسیار گام بزرگی در جهت حمایت و تحقق اهداف شرکت‌های دانش بنیان در صنعت پتروشیمی است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن