EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

گفت و گو با محمد فرهمندی مدیرعامل صنایع آسیا الکتریک - نمایشگاه صنعت برق

محصولات ما دارای 5 سال ضمانت بدون قید و شرط است

محمد فرهمندی مدیرعامل صنایع آسیا الکتریک مطرح کرد:

محصولات ما دارای 5 سال ضمانت بدون قید و شرط است

صنایع آسیا الکتریک در سال ۱۳۵۹ با تولید لوازم الکتریکی ساده کار خود را شروع نموده است. در طی این سالها محصولات مختلفی مانند میکروسوئیچ، بالاست، دیمر، انواع کلید و پریز توکار و روکار و کلیدهای گردان صنعتی تولید نموده اما بتدریج عمده فعالیت خود را بر روی تولید کلید و پریز متمرکز نموده است.

شرکت صنایع آسیا الکتریک با حضور فعال و پرشور خود در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ما را بر آن داشت تا گفت و گویی با محمد فرهمند مدیرعامل این شرکت داشته باشیم:

خودتان را معرفی کنید و سوابق اجرایی تان را توضیح دهید؟

من محمد فرهمندی هستم. در ابتدا با سمت مدیر فروش کارخانه، و سپس مدیر بازرگانی فعالیت داشته ام و به مدت 5 سال نیز در سمت مدیـر عامـل  صنایع آسیا مشغول به فعالیت هستم.

  1. تاریخچه تأسیس و فعالیت صنایع آسیا الکتریک را شرح دهید؟ چه کالا و خدماتی ارائه می دهد؟

صنایع آسیا الکتریک در سال ۱۳۵۹ با تولید لوازم الکتریکی ساده کار خود را شروع کرده است. در طی این سالها محصولات مختلفی مانند میکروسوئیچ، بالاست، دیمر، انواع کلید و پریز توکار و روکار و کلیدهای گردان صنعتی تولید کرده اما بتدریج عمده فعالیت خود را بر روی تولید کلید و پریز متمرکز نموده است.

این مجموعه دارای بخشهای مختلفی از جمله طراحی، قالبسازی، تزریق پلاستیک، تولید قطعات فلزی، انبار، واحد تحقیق و توسعه و سالن مونتاژ برای تولید محصول نهایی می باشد.

همچنین شرکت ما اولین گواهینامه ی استاندارد اروپای متحد برای انواع کلید و پریز مکانیکی  CE ، واحد تحقیق و توسعه ی افزایش کیفیت محصولات و بهبود روند تولید   R&D و اولین گواهینامه ISO 9001  برای تولید کلید و پریز در ایران را دارا است.

محصولات شرکت شما چه ویژگی ها متمایزی نسبت به نمونه های مشابه در بازار دارد؟ و درزمینه مشتری مداری چه اقداماتی انجام داده اید؟

محصولات ما با ویژگی های بسیار زیادی دارد از جمله برای اولین بار در ایران قابلیت ترکیب با چندین نوع قاب و تکمه در کلید و پریزها جهت بالا بردن تنوع و انتخاب بسیار راحتر را برای مشتریان قرار داه ایم همچنین در زمینه مشتری مداری، محصولات آسیا الکتریک با 5 سال ضمانت بدون قید و شرط در ایران و تعدادی از کشورهای خاورمیانه به فروش می رسد.

در نمایشگاه بیستم چه برنامه های برای گسترش فعالیت خود دارید ؟

در نمایشگاه امسال طبق روال هر ساله نظر بر حضور پرشور جهت  نمایش محصولات جدید و ارائه پشتیبانی از نمایندگان و همکاران محترم حال حاظر در سطح کشور را برای گسترش فعالیت خود در نظرداریم. 

 شرکت ما در طی این سالها محصولات مختلفی مانند میکروسوئیچ، بالاست، دیمر، انواع کلید و پریز توکار و روکار و کلیدهای گردان صنعتی تولید نموده اما بتدریج عمده فعالیت خود را بر روی تولید کلید و پریز متمرکز نموده است. اکنون با حضور در نمایشگاه ضمن ایجاد ارتباط با متخصصان، مشتریان، شرکت های مختلف فعال در این رشته، زمینه همکاری برای سال های آینده فراهم خواهد شد و می تواند ضمن معرفی محصولات ما، زمینه بهبود فناوری، تنوع محصول، صادرات، معرفی به شرکت های دیگر را فراهم  کند.  .

شرکت صنایع آسیا الکتریک با حضور فعال و پرشور خود در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق زمینه ساز بهبود با همکاران شده است.

از انجا که شرکت ما اولین گواهینامه ی استاندارد اروپای متحد برای انواع کلید و پریز مکانیکی  CE ، واحد تحقیق و توسعه ی افزایش کیفیت محصولات و بهبود روند تولید   R&D و اولین گواهینامه ISO 9001  برای تولید کلید و پریز در ایران را دارا است، می تواند در نمایشگاه، زمینه ساز بهبود روابط صادراتی، همکاری منطقه ای و بین المللی و داخلی را فراهم سازد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top