نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین از برگزاری پانزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان از دهم تیرماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین خبر داد.

پانزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان از تاریخ ۱۰ لغایت ۱۴ تیر ماه سال جاری به مدت ۵ روز با مشارکت تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان مبلمان و همچنین با نظارت و همکاری اتحادیه درودگران مرکز استان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: بیش از ۶۰ مشارکت کننده در فضایی به مساحت ۴۰۰۰ مترمربع، از استان‌های قزوین و تهران تولیدات و محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

حاجی محمدی افزود: آشنایی مردم با آخرین تولیدات این صنعت، ایجاد بستر به منظور ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده، فراهم نمودن فضاهای رقابتی جهت افزایش تنوع انتخاب، دسترسی بهتر به کالاهای موردنیاز و … از جمله اهداف برگزاری این رویداد اقتصادی است.

این مسئول گفت: کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه می گردد مورد تایید کارشناسان اتحادیه درودگران بوده و بر نحوه فروش آنها نیز نظارت خواهند داشت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در پایان گفت: پانزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در مدت برگزاری از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی (ره)، جنب صدا و سیما جهت بازدید علاقه‌مندان و عموم دایر خواهد بود.