نمایشگاه ها

پیام دکتر بهمن حسین زاده | نمایشگاه در و پنجره | افتتاحیه

بهمن حسین زاده: فرصت نمایشگاه را برای تولید بهتر و بازاریابی مغتنم بدانید – اخبار نمایشگاه ها

توصیه دکتر بهمن حسین‌زاده به فعالان دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره

فرصت نمایشگاه را برای تولید بهتر و بازاریابی مغتنم بدانید

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران در پیامی به دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره به فعالان تولید و تجارت و خدمات این صنایع توصیه کرد از فرصت برپایی این نمایشگاه برای کسب فناوری‌های نوبن جهانی، بهبود روش‌های ساخت در جهت کیفیت بالاتر محصولات و یافتن بازارهای جهانی و داخلی جدید، نهایت بهره را ببرند.

در پیام دکتر بهمن حسین‌زاده به این نمایشگاه آمده است: ساخت و تولید در و پنجره یکی از مهم‌ترین حوزه‌های تخصصی در صنعت ساختمان است، به ویژه زمانی که اهمیت موضوع مصرف انرژی و حفظ آن مطرح می‌شود؛ انواع در و پنجره ساختمانی به عنوان محافظت کننده، ایمن کننده و بهبود دهنده شرایط زندگی انسان‌ها از دیرباز تا امروز مطرح بوده است.

صنعت در و پنجره همچون دیگر تولیدات دستخوش پیشرفت شده و سیر صنعتی شدن را طی نموده است و در حال حاضر یکی از اجزاء اصلی در فرآیند هوشمندسازی مسکن مدرن انسان امروزی  می باشند.

در همین راستا نقش نمایشگاه‌ها برای ایجاد فرصت‌های انتقال تکنولوژی و اطلاعات، بازاریابی، برندسازی و شبکه‌سازی بسیار حائز اهمیت است و «دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته» به عنوان پلتفرم بزرگی برای ایجاد تعامل و همکاری میان تولیدکنندگان و صاحبان صنایع با شرکتهای دانش بنیان و متخصصان در فضایی حرفه‌ای منجر به خلق ارزش در اکوسیستم کارآفرینی کشور خواهد شد.

سیاست شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران در سال جاری، حمایت هر چه گسترده‌تر از کلیه فعالان تولیدی، خدماتی و تجاری در کشور است که در نهایت به رونق اقتصادی کشور کمک خواهد کرد. همچنین با توجه به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، برگزاری نمایشگاه‌های تقاضا محور و ارائه نیازهای فناوری دستگاه‌های بزرگ صنعتی و اجرایی کشور به جامعه بزرگ دانشگاهی و دانش­بنیان داخلی در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

این نمایشگاه بزرگ‌ترین رویداد در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات مرتبط با صنعت در و پنجره ایران است که امسال با حضور دست‌اندرکاران و متخصصان این حوزه و حفظ پروتکل‌های بهداشتی، آخرین دستاوردهای این صنعت به علاقمندان ارائه می گردد.

ضمن سپاسگزاری از کلیه مجریان، متخصصان و دست‌اندرکاران این نمایشگاه، انتظار می‌رود بتوانیم افق جدیدی برای تحقق شعار جهش تولید در کشور ترسیم نماییم.

وبسایت شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران