نمایشگاه ها

Search
Close this search box.
کبری رزاق زاده رئیس گروه نظارت بر خدمات نمایشگاهی | از سوی بهمن حسین زاده

کبری رزاق زاده رئیس گروه نظارت بر خدمات نمایشگاهی شد – اخبار نمایشگاه

خانم  کبری رزاق زاده  به سمت رئیس گروه نظارت بر خدمات نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج. ا. ایران  منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاهها،  در حکمی از سوی دکتر حسین زاده خانم  کبری رزاق زاده به عنوان رئیس جدید گروه  نظارت  بر خدمات نمایشگاهی  شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج. ا. ایران منصوب شد.

در حکم انتصاب خانم رزاق زاده آمده است،نظر به مراتب و شایستگی، تعهد و سوابق اجرایی سرکار عالی، به موجب این حکم  به عنوان رئیس گروه نظارت بر خدمات نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا. ایران منصوب می شوید.

برپایه این گزارش، در مراسم ابلاغ حکم خانم رزاق زاده، حضرتی عضو هیات مدیره شرکت سهامی نمایشگاهها بین المللی با بیان اینکه حوزه نظارت بر خدمات نمایشگاهی از جمله حوزه های پرکار و سخت در بخش نمایشگاه است، گفت: با توجه به شرایط فعلی که به دلیل شیوع بیماری کرونا، کسب و کارها، مشاغل مختلف و به ویژه صنعت نمایشگاهی با مشکلاتی روبرو شده، حوزه کاری در بخش خدمات نمایشگاهی ممکن است با سختی کار و چالش بیشتری روبرو باشد. از این رو انتخاب و انتصاب شما به سمت رئیس گروه نظارت بر خدمات به این معنی است که درشما توانمندیهای لازم جهت مدیریت در این بخش دیده شده است.

وی افزود: مجموعه  امیدوار است، این انتصاب و حضور شما در این مسئولیت موجب پیشرفت و پیشبرد اهداف شرکت سهامی نمایشگاه در برگزاری هرچه بهتر نمایشگاههای مختلف شود.

گفتنی است، خانم رزاق زاده تا پیش از این به عنوان سرپرست گروه  نظارت  بر خدمات نمایشگاهی  مشغول به فعالیت بوده اند.

منبع: شرک سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران

وبسایت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران