نمایشگاه ها

گشایش دومین نمایشگاه صنایع فارس

گزارش تصویری از گشایش دومین نمایشگاه تخصصی صنایع کوچک و متوسط استان فارس – اخبار نمایشگاه ها

دومین نمایشگاه تخصصی صنایع کوچک و متوسط استان فارس با حضور جمعی از مسئولین استان و رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی مقابله با شیوع ویروس کرونا عصر روز سه شنبه مورخ 21 مرداد ماه 1399 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس شروع به کار کرد.
 صنایع استان فارس

 

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی فارس در آئین گشایش این نمایشگاه از برگزاری این نمایشگاه در سالن حافظ خبر داد و گفت 75 شرکت در قالب 200 غرفه در فضایی بالغ بر 6000 متر مربع فضای مسقف نمایشگاهی به ارائه آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات خود می‌پردازند.

 

جلسه

 

سید محمود موسوی افزود: حضور، عرضه و رقابت تولید کنندگان در نمایشگاه‌ها در شرایط فعلی می‌تواند به معرفی، توسعه، و ارتقاء کمی و کیفی تولیدات و خدمات کمک کند و بدون شک حمایت استانداری فارس و شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در برگزاری این رویداد در سال جهش تولید می‌تواند برای توسعه اقتصادی کشور مهم و راه گشا باشد.

صنایع

موسوی زمینه فعالیت مشارکت کنندگان را صنایع غذایی و کشاورزی، صنایع شیمیایی، صنایع فلزی، صنایع کانی غیر فلزی، صنایع نساجی و سلولزی و صنایع برق و الکترونیک اعلام کرد و افزود 100 درصد غرفه داران از استان فارس و مستقر در شهرک های صنعتی فارس هستند که از یارانه شرکت شهرک های صنعتی جهت حضور در این نمایشگاه برخوردار شده‌اند.

صنایع استان فارس

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی فارس با اشاره به اینکه کلیه سالن های نمایشگاهی ، روزانه قبل از شروع به کار نمایشگاه و در هنگام برگزاری بر اساس دستورالعمل های بهداشتی گندزدایی خواهند شد و مواد ضدعفونی کننده ، محل هایی جهت شست و شوی دست ها در تمام سالن ها و باجه تهیه اقلام بهداشتی و ماسک در نمایشگاه فراهم شده است گفت:  مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان جهت ورود به سالن ملزم به رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و ضد عفونی کردن دست های خودخواهند بود.

استان فارس

وی  افزود متخصصان و فعالان حوزه صنایع کوچک، متوسط و بزرگ می‌توانند جهت بازدید از این نمایشگاه تا روز جمعه مورخ ۲4 مرداد ماه 1399  همه روزه از ساعت ۱۷ تا 21 به محل دایمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس مراجعه  نمایند.

مایشگاه های بین المللی استان فارس
فارس

منبع: شرکت نمایشگاه های ین المللی فارس