EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

گفت و گو با محمد طغرایی مدیرعامل سیم و کابل مشهد - نمایشگاه صنعت برق

1000 مدل کابل مخابراتی، فشار قوی و ضد آتش در سیم و کابل مشهد

محمد طغرایی مدیرعامل سیم و کابل مشهد اعلام کرد

1000 مدل کابل مخابراتی، فشار قوی و ضد آتش در سیم و کابل مشهد

گروه کارخانجات سيم کابل مشهد از سال 1370 فعالیت خود را اغاز کرد در ابتدا این شرکت محصولات ساختمانی را تولید کرد و با روند رو به رشد کيفيت خود توانست در همان ابتدا سهم خود را در بازار به دست آورد , بعد از آن رو به توليد محصولات تخصصي تر و مشتريان خاص آورد .  در حدود سال 1379 شرکت مخابراتي و قدرت خراسان  در کنار مجموعه سيم و کابل مشهد تاسيس گرديد.

به مناسبت بیستمین نمایشگاه برق با محمد طغرایی مدیرعامل سیم و کابل مشهد گفت و گویی داشتیم که می خوانید:

سیم و کابل مشهد در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

شرکت ما در زمینه  توليد كابل ها از جمله کابل مخابراتي فعالیت دارد و موفق شده ایم  نقش عمده اي در پرو‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ژه هاي شركت مخابرات استانهاي بزرگ كشور از جمله تهران و خراسان و مازندران و … داشته باشیم.

چه برنامه هایی برای توسعه فعالیت خود دارید و در زمینه تحقیق و توسعه چه گام هایی برداشته اید؟

به روز رساني الزامات استاندارد ISO 9000 باعث ايجاد انگيزه مديريت براي ورود به بازارهاي جديد و از آن جمله سيم و کابل خودرويي شد به طوري که به عنوان اولين توليدکنندگاني هستیم که موفق شدیم سيم و کابل خودرو را با وجود سخت گيرانه ترين استانداردهاي محصول با بهترين کيفيت ممکن توليد کنیم .

 از سوی دیگر وجود اقداماتي مانند تاسيس آزمايشگاه اکروديته و واحد R&D نيز در ايجاد انگيزه براي ورود به محصولات جديد و به خصوص آلومنيوم و کابلهاي خودنگهدار نقش بسزايي داشت .

هم اکنون آزمايشگاه اکروديته سيم و کابل مشهد پس از انجام مميزی استاندارد ISO/IEC 17025 به عنوان اولين آزمايشگاه دارای اين گواهينامه در شرق کشور شناخته می شود . اين آزمايشگاه با کادری مجرب و متخصص به عنوان همکار اداره کل استاندارد و تحقيقات صنعتی خراسان رضوی در حال انجام خدمت رسانی به بخش صنعت و گمرکات کشور می باشد . همچنين ايجاد آزمايشگاه اکروديته سيم کابل مخابراتی و قدرت خراسان با اخذ استاندارد ISO/IEC 17025 در زمينه آزمون کابلهای مخابراتی و شبکه اولين آزمايشگاه در سطح کشور می باشد که به اين مهم دست يافته است .

محصولات سیم و کابل مشهد چه ویژگی های منحصر به فردی دارد؟

محصولات شرکت ما دارای خدمات پس از فروش با 25 سال گارانتی است . همچنین تنوع محصولات ما بیش از 1000 نوع است . از سوی دیگر تنها دارنده آزمایشگاه فشار قوی 132KV و آزمایشگاههای 17025کابل های ضد آتش HFFR و سیلیکون (RUBBER) و کابل های مخابراتی و شبکه در شرق کشور هستیم.

در زمینه تولید و صادرات چه اقداماتی کرده اید؟

در عرصه تولید و صادرات این شرکت صادرکننده نمونه سیم وکابل در سال های 92 الی 97 هر ساله بوده همچنین دارای مرکز تحقیق و توسعه برتر کشور در سال 95  می باشد .

چه برنامه ای برای نمایشگاه بیستم دارید؟

از برنامه های این شرکت در نمایشگاه صنعت برق امسال  برای گسترش فعالیت خود ؛ ارائه تبلیغات در مجلات مختلف در سراسر کشور در سطح استانی و ملی میتوان اشاره کرد همچنین ایجاد کمپین های تبلیغاتی صدا و سیما و تبلیغات محیطی همزمان با نمایشگاه برق از دیگر برنامه های ما است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top