نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

سی و یکمین نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی و کلین افتتاح شد

سی و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، آرایشی، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته (ایران بیوتی و کلین) با حضور ۳۳۰ شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، مراسم افتتاحیه نمایشگاه ایران بیوتی و کلین،صبح امروز ۲۹ فروردین ماه ۱۴۰۳، با حضور دکتر برادران معاون صنایع عمومی و معادن وزارت صمت، مهندس ضیغمی رئیس سازمان توسعه تجارت ایران، دکتر علایی طباطبایی رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی، اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع مجلس و جمع دیگری از نمایندگان مجلس، مدیران نمایشگاهی و فعالان این حوزه برگزار شد.

این نمایشگاه که در فضایی بالغ بر 35 هزار مترمربع در سالن های 5، 6، 7، 8 و 9، 27، 31، 35 و 38 برپا شده است، میزبان شرکت های خارجی از کشورهایی مانند چین، ترکیه، فرانسه، هندوستان، کره جنوبی، مالزی، آلمان، روسیه، ایتالیا، سوئیس، هلند، آرژانتین و بلژیک است.

علاوه بر این، هیات های تجاری از کشورهای روسیه، ازبکستان، فرانسه، ارمنستان، چین و ترکیه در این رویداد مهم حضور خواهند داشت.

نمایشگاه بین‌المللی ایران بیوتی و کلین فرصتی ارزشمند برای فعالان صنعت بهداشت و زیبایی به منظور تبادل نظر، معرفی محصولات جدید، عقد قرارداد و یافتن شرکای تجاری جدید فراهم می کند.

سی و یکمین نمایشگاه ایران بیوتی و کلین که از 29 فروردین تا اول اردیبهشت ماه از ساعت 8 تا ۱۵ بعد از ظهر میزبان بازدیدکنندگان و علاقه مندان است.