نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

دهمین نمایشگاه گل و گیاه یزد با استقبال گسترده مردم به پایان رسید

دهمین نمایشگاه گل، گیاه، نهال و گیاهان زینتی یزد که از 26 تا 31 فروردین ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی یزد برگزار شد، با استقبال گسترده مردم یزد روبرو شد.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها به نقل از ایسنا احمد قافی مدیر عامل نمایشگاه بین المللی یزد اعلام کرد: دهمین نمایشگاه گل، گیاه، نهال و گیاهان زینتی یزد از ۲۶ تا ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۳ میزبان بیش از ۵۲ هزار نفر از همشهریان یزد بود به طوری که با تمدید ساعت نمایشگاه در شب‌های پایانی تا ساعت ۱۲ شب تعداد زیادی از مردم به بازدید از نمایشگاه و خرید گل و گیاه مورد نظر خود پرداختند.

وی تنوع بالای محصولات، کیفیت ممتاز و قیمت مناسب انواع گل  گیاه  نهال و ادوات باغبانی از جمله دلایل استقبال بی نظیر مردم از این نمایشگاه خواند.

به گفته وی، دهمین نمایشگاه گل و گیاه، نهال، گیاهان زینتی، ادوات باغبانی، سم،کود و بذر به مدت شش روز در فضایی به وسعت ۵ هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی یزد برگزار شد.

قافی گفت: این نمایشگاه با هدف ایجاد شادابی و نشاط و  تاثیرمثبت بر زندگی شهروندان  همچنین عرضه مستقیم و بدون واسطه محصولات به مردم و حمایت از تولید کنندگان داخلی با حضور ۵۸ تولیدکننده از استان‌های یزد، تهران، مازندران، گلستان، مرکزی، اصفهان، کرمان، آذربایجان شرقی، گیلان و البرز دایر شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: محصولات این نمایشگاه با تخفیف ۲۰ درصدی عرضه شد و استقبال بی نظیر مردم استان کویری یزد را به همراه داشت.