نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

با حضور وزیر نفت؛ نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی افتتاح شد

بیست‌ و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور بیش از 1750 شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، مراسم افتتاحیه بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی صبح امروز 18 اردیبهشت ماه با حضور جواد اوجی، وزیر نفت، احمدرضا دستغیب، رئیس دیوان محاسبات، دکتر احمدرضا علائی طباطبائی، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره نمایشگاه بین‌المللی تهران، روسای کمیسیون‌ها و نمایندگان مجلس، معاونان وزیر و دیگر فعالان حوزه نفت، گاز و پالایش برگزار شد.

بیست‌ و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور بیش از 1750 شرکت داخلی و خارجی در سالن‌های 5، 6، 7، 8، 9، 10، 18، AوB25، 27، B31، 35، 38، A38، B38، 40، 41، 44 و فضای باز برگزار می شود.

در این رویداد، شرکت‌ها و متخصصان این حوزه، ضمن معرفی آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات خود، با مشتریان و شرکای جدید در سطح منطقه‌ای و بین‌المللی دیدار و مذاکره می کنند.

نمایشگاه صنعت نفت با حضور شرکت های شاخص داخلی و بین المللی در مطرح برپا می شود و شرکت ها طیف وسیعی از محصولات و خدمات خود را در زمینه‌های مختلف از جمله اکتشاف، حفاری، EPC، GC، صنایع دریایی و فراساحل، شرکت‌های دانش‌بنیان، شتاب‌دهنده‌ها و استارتاپ‌های صنعت نفت، دانشگاه‌ها و مراکز علمی، پارک‌های علم و فناوری، تجهیزات فرایندی پکیج‌های مورد نیاز صنعت نفت، تجهیزات مکانیکی ثابت صنایع پایین دستی، پتروشیمی، بهینه‌سازی مصرف سوخت و انرژی، محیط زیست، برق، الکترونیک و ابزار دقیق، کاتالیست و مواد شیمیایی، مخابرات، فناوری اطلاعات، اتوماسیون، ماشین‌های دوار، بیمه، ایمنی و بهداشت، خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی، شیرآلات صنعتی، لوله اتصالات، فولاد، ورق، رنگ و پوشش، جوش و برش، عایق و نسوز، بازرگانی حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، حمل و نقل، بانک‌ها و … به نمایش خواهند گذاشت.

بیست‌ و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از امروز تا ۲۲ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران میزبان بازدیدکنندگان و علاقه مندان است.