نمایشگاه ها

Search
Close this search box.
شرکت فنی مهندسی پرشیا جام

تست شیشه های ضد گلوله به صورت زنده در نمایشگاه برای اولین بار در دنیا

دکتر پیمان سلیمی مدیر عامل شرکت فنی مهندسی پرشیا جام: تست شیشه های ضد گلوله به صورت زنده در نمایشگاه برای اولین بار در دنیا

شرکت فنی مهندسی پرشیا جام در سال 1379فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید انواع شیشه های ساختمانی، صنعتی و صنایع ریلی در زمینی به مساحت 11هزار متر مربع و با زیر بنای 6 هزار متر مربع در استان البرز ، مشکین دشت آغاز کرد.بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات روز اروپایی در کنار کادر متخصص و توانا این شرکت را در زمینه تولید انواع شیشه های ایمنی ، دوجداره و لمینیت در زمره یکی از بهترین و خوشنام ترین برندهای ایران و حتی کشور های منطقه قرار داده است که گواه این ادعا دریافت انواع گواهینامه ها از سازمانهای بین‌المللی مرتبط با کیفیت می باشد.
دکتر پیمان سلیمی مدیرعامل شرکت پرشیا جام با بیان این مطالب به خبرنگار نشریه اقتصاد و نمایشگاه اظهار داشت: شرکت فنی مهندسی پرشیا جام ، طیف گسترده ای از انواع شیشه های ایمنی ، شامل شیشه های ایمنی و سکوریت در ضخامت های مختلف ؛ انواع شیشه های دوجداره و چند جداره ، شیشه های کنترل کننده ی انرژی ،عایق صوتی ، شیشه های لمینت درضخامت ها و ابعاد مختلف و همچنین شیشه های لمینت محدود کننده اشعه UV یا اشعه فرابنفش ، انواع شیشه های دکوراتیو ، لمینت های دکوراتیو و دکوراتیو سند بلاست با استفاده از تکنولوژی پیشرفته لیزری و همچنین طیف گسترده ای از شیشه های امنیتی شامل شیشه های ضدگوگله ، ضد انفجار و مقاوم در برابر سرقت و همچنین شیشه های گروه صنعتی شامل : شیشه های یخچال ،اجاق گاز ، بخاری و اهم شیشه های مورد مصرف در لوازم خانگی گازسوز را تولید می کند.

مدیرعامل شرکت پرشیا جام افزود: این شرکت دارای استانداردهای ISO14001 , ISO 10002, ISO 9001 , BS OHSAS 18001 , ISO 10004 گواهینامه فنی از شرکت AGC بلژیک و SAINT GOBAIN فرانسه است. همچنین دارنده گواهینامه و نشان استاندارد ملی ایران درمحصولات شیشه های ساختمانی و سکوریت، محصولات شیشه های لایه دار و لمینیت، محصولات شیشه های دوجداره یا چند جداره و محصولات شیشه های مورد مصرف در وسایل گرمایی خانگی است.

وی با اشاره به اهداف شرکت در سال 1400 تاکید کرد: در نظر داریم با بهره گیری از توان فنی و مهندسی کارشناسان ، مهندسین و پرسنل خطوط جدیدی را شامل خطوط لمینت پیشرفته ، جامبوسایز و همچنین خطوط سکوریت جدید با استفاده از ابزار کنترلی دقیق و لیزری پیاده کنیم، از سوی دیگر قصد داریم پروژه های جدید و بزرگی را شروع کنیم ، توسعه محصولات جدید و افزایش سهم بازار صادراتی از دیگر برنامه های ما برای سال جاری است.

دکتر سلیمی در ادامه با برشمردن اهداف شرکت فنی مهندسی پرشیا جام در نمایشگاه اظهار داشت: هدف ما از شرکت در در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت شیشه ، بلور ،کریستال و تجهیزات و ماشین‌آلات وابسته دیدار با دوستان ، همکاران و مشتریان می باشد، معرفی پروژه های انجام شده ، معرفی محصولات درحال تولید ، معرفی محصولات و دستاورد های جدید در حوزه های معماری ، کنترل انرژی و امنیتی از دیگر اهداف ما در این رویداد خواهد بود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این نمایشگاه چهار دوره است که درحال برگزاری است از تمام فعالان و دست اندرکاران این حوزه تقاضا دارم با حضور در این نمایشگاه مشارکت و همکاری خود را در برگزاری باشکوه این رویداد داشته باشند.

گفتنی است؛ برای اولین بار شرکت فنی و مهندسی پرشیا جام اقدام به تست شیشه های ضد گلوله به صورت زنده و در معرض عموم بازدیدکنندگان محترم از غرفه پرشیا جام نمود ، تست شیشه های ضد گلوله با سلاح گرم کلاشنیکف و کلت کمری انجام شد. لازم به ذکر است که ضخامت شیشه های فوق کمتر از ۳۵ میلی متر می باشد که در نوع خود بی نظیر است.