نمایشگاه ها

قطعیت برگزاری نمایشگاه های صنعت مبلمان در سال جاری

مدیراجرایی شرکت پیشگامان صنعت مبلمان پرشیا مطرح کرد: قطعیت برگزاری نمایشگاه های صنعت مبلمان در سال جاری

صنعت چوب و مبلمان یکی از بزرگترین صنایع کشور با ارزش افزوده بالا محسوب می شود و 9درصد اشتغال کشور در اختیار این صنعت می باشد و بیش از 100 هزار واحد صنعتی، صنفی و خدماتی در این صنعت فعالیت می کنند، که به گفته کارشناسان این صنعت تا 500 میلیون دلار ظرفیت افزایش صادرات را داراست.
نمایشگاه صنعت مبلمان تهران به عنوان مهمترین رویداد مبلمان کشور بعد از رکود ناشی از ویروس کرونا روزنه امیدی برای رونق کسب و کار فعالان این صنعت است، در روزهای گذشته شاهد به تعویق افتادن نمایشگاه های بین المللی مبلمان اداری و منزل بودیم به همین دلیل خبرگزاری اخبار نمایشگاه ها با کتایون اسکندری کیا مدیراجرایی شرکت پیشگامان صنعت مبلمان پرشیا – فیپکو گفت و گویی انجام داده است.
اسکندری کیا مدیراجرایی شرکت پیشگامان صنعت مبلمان پرشیا با بیان اینکه به دلیل ادامه یافتن وضعیت قرمز کرونا در شهر تهران نمایشگاه های بین المللی صنعت مبلمان به تعویق افتاده است افزود: بنا به درخواست مشارکت کنندگان و درجهت حفظ سلامت بازدیدکنندگان و فعالان که الویت ما نیز هست این رویداد به تعویق افتاد.
وی ادامه داد: مشارکت کنندگان نمایشگاه های صنعت مبلمان به دلیل شرایط حاد کرونا از تعویق این نمایشگاه ها استقبال کردند.
اسکندری کیا با بیان اینکه تاریخ جدید برگزاری این نمایشگاه ها پیش بینی شده است افزود: در حال رایزنی برای تعیین قطعی تاریخ نمایشگاه با توجه به شرایط هستیم.
وی تاکید کرد: نمایشگاه های صنعت مبلمان با رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی برگزار خواهد شد.
مدیر اجرایی شرکت پیشگامان صنعت مبلمان پرشیا با اشاره به استقبال بالای مشارکت کنندگان از نمایشگاه های صنعت مبلمان تصریح کرد: نمایشگاه مبلمان از اولین نمایشگاه هایی بود که در سال گذشته لغو شد و به همین دلیل برگزاری نمایشگاه در سال جاری از اهمیت زیادی برای شرکت های فعال در این صنعت برخوردار است.
اسکندری کیا تاکید کرد: به مشارکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری و منزل اطمینان میدهم تا این نمایشگاه ها در سال جاری و در بهترین شرایط برگزار خواهد شد.

وی در پایان ضمن ابراز امیدواری برای رفع پاندومی کرونا در جهان خاطرنشان کرد: با توجه به نقش صنعت مبلمان در رونق اقتصاد کشور برگزاری نمایشگاه های صنعت مبلمان دارای اهمیت دوچندان است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *