نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

آغاز به کار سه رویداد نمایشگاهی با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران

سه رویداد نمایشگاهی لوله و اتصالات، دام و طیور و صنعت، صبح  امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شدند.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی لوله و اتصالات با حضور دکتر حسن زمانی مشاور وزیر صمت، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌ها و ابوالفضل روغن گلپایگانی رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کردند.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران با حضور ۱۸۲ شرکت داخلی و سه شرکت خارجی از کشورهای آلمان، ترکیه و چین در فضایی به مساحت بیش از ۱۲ هزار متر مربع برگزار می شود و مشارکت کنندگان آخرین دستاوردهای خود را در معرض دید بازدید کنندگان قرار می دهند.

بیستمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته نیز از امروز با مشارکت ۱۵۷ شرکت داخلی و دو شرکت خارجی از کشورهای آلمان و ترکیه در فضایی به مساحت بیش از ۲۵ هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برپا است.

همچنین هفتمین نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات پروفیل فولادی، ماشین آلات و صنایع وابسته با حضور ۲۲ شرکت داخلی در فضایی به مساحت بیش از ۳ هزار متر مربع از امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.