EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

سرو ریتون پردیس

“سرو ریتون پردیس” به تولید کنندگان داخلی برای افزایش بهره وری کمک می کند

شهرام اصلانی مدیر عامل شرکت سرو ریتون پردیس:
“سرو ریتون پردیس” به تولید کنندگان داخلی برای افزایش بهره وری کمک می کند

شرکت سرو ریتون پردیس  فعالیت خود را از سال 1388 در زمینه، خدمات و مشاوره مهندسی در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی آغاز کرد و طی سالیان متمادی با اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر اروپایی و آسیایی ، خدمات بسیاری را به صاحبان صنایع کاغذ ، نساجی ، فیلم و فویل ، تیشو ، آلومینیوم و پلاستیک و پلیمر ارائه می دهد.

مدیر عامل شرکت سرو ریتون پردیس با اشاره به برنامه های توسعه ای شرکت سرو ریتون پردیس اظهار داشت:  برنامه ریزی بلندمدت یکی از شاخصه های مهم برای یک واحد تولیدی-صنعتی محسوب می شود، بر این اساس ما برنامه های 5 ساله را تدوین میکنیم و مطابق با آن توسعه شرکت را راهبری می کنیم.

وی افزود: سرو ریتون پردیس با اهدافی چون ارتقاء دانش فنی تولید، مشاوره و مهندسی برتر، واردات تکنولوژی های روز اروپایی به واحدهای تولیدی کمک می نماید، مثلا در طی سالیان اخیر مشکلات بیش از 50 کارخانه فعال در صنعت کاغذ را با کمک کارشناسان اروپایی مرتفع کردیم.

اصلانی خاطرنشان کرد: علیرغم همه مسائلی که کشور ما با آن روبرو شده است از جمله تحریم، کرونا و موانع داخلی ما سعی کرده ایم ارتباط خود را با  کشور آلمان حفظ نماییم و در حال حاضر  با تامین کننده های معروف دنیا در این کشور همکاری می کنیم، این همکاری ها زمینه ورود دانش فنی برتر و تکنولوژی های روز جهانی را به داخل کشور فراهم کرده است.

وی با بیان اینکه مواد اولیه بی کیفیت یکی از بزرگترین معضلات صنعت ایران است؛ تصریح کرد: تولید کننده داخلی با استفاده از مواد اولیه بی کیفیت، ضمن افزایش هزینه امکان رقابت با شرکت های خارجی را از دست می دهد، سرو ریتون پردیس با عرضه مواد اولیه با کیفیت، دانش روز جهانی و تکنولوژی های جدید به تولید کنندگان داخلی برای افزایش بهره وری واحد خود کمک می نماید.

وی با اشاره به عرضه خدمات سنگ زنی به مشتریان خود عنوان کرد: این خدمات توسط ماشین پیشرفته به صورت کاملا اتوماتیک با دقت و کیفیت بسیار زیاد، تیغه های مستهلکی که دیگر امکان استفاده ندارند را مجددا به سیکل کار برمی گرداند و از خروج ارز و واردات بی رویه تیغه های مورد استفاده در صنایع مختلف جلوگیری می نماید.

اصلانی سیستم گمرکات را یکی از بزرگترین مشکلات تولیدکنندگان داخلی قلمداد کرد و اظهار داشت: با این سیستم گمرگ، تولید کننده ما عملا امکان سهولت در صادرات محصول خود و واردات مواد اولیه مورد نیاز را از دست داده است، منابع کشور ما محدود است و باید یکسری مواد اولیه تولیدی را از خارج وارد نماییم اما متاسفانه با موانع متعددی روبرو می شویم و برای بهبود وضعیت صنعت و به گردش درآمدن چرخ اقتصاد ایران باید موانع پیش روی تولیدکنندگان برداشته شود.

وی تصریح کرد:  یکی از بزرگترین مشکلات تولید کننده ایرانی عدم امکان خرید مواد اولیه از کشورهای اتحادیه اروپا است زیرا مکانیزمی برای تبادلات مالی و بانکی وجود ندارد و فروشنده های اروپایی نیز تا وقتی که پولی نگیرند، کالایی در اختیار شما قرار نمی دهند، در چنین شرایطی ما در این زمینه شرکت های اروپایی را مجاب نموده ایم که امکان خرید اعتباری را برای تولید کنندکان داخلی خوش حساب فراهم نمایند.

اصلانی در پایان خاطرنشان کرد: بعد از سالها به خود می بالیم که موفق شده ایم به تولید کننده و چرخه تولید کمک های شایانی کنیم؛ شرکت ما صرفا واردکننده قطعات نیست بلکه تکنولوژی و دانش روز جهانی را وارد و  امکان استفاده از مواد اولیه با کیفیت و ماشین آلات مدرن را برای تولیدکنندگان داخلی فراهم می نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top