نمایشگاه ها

ویدیو/شمارش معکوس برای برگزاری بزرگترین رویداد صنعت آسانسور و پله برقی ایران

دهمین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله‌ها، قطعات و تجهیزات وابسته از فردا با حضور بیش از 100 شرکت داخلی و خارجی با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل دائمی ‌نمایشگاه‌ های بین ‌المللی تهران برگزار می ‌شود.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، با حضور 106 شرکت داخلی و 2 شرکت خارجی به همراه نمایندگی محصولات کشورهای آلمان، ایتالیا، چین، ترکیه و سوئیس در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از 20 هزار متر مربع در سالن های 31َA- 35 -38 -38A-38B محل دائمی ‌نمایشگاه‌ های بین ‌المللی تهران برپا می ‌شود.

در این نمایشگاه، تجهیزات و لوازم جانبی، انواع آسانسور ساختمان‌های اداری، مجتمع‌های تجاری و مسکونی، آسانسورهای نمای شیشه‌ای، انواع پله‌های برقی شهری و مراکز تجاری، پله‌های برقی ریلی، تابلوهای فرمان، نصب و راه‌اندازی، تجهیزات آسانسور هیدرولیک، کابین و درب طبقات، درب لولائی، پانل احضار، کفشک‌های فلزی، انواع طناب‌های فولادی، سیم بکسل، تسمه پروانه‌ها صنعتی، سنگ‌های مصنوعی کف آسانسورها، ورق‌های استیل کابین، انواع جک‌های هیدرولیک، موتور گیرلس و دیگر صنایع و تجهیزات وابسته، ارائه خواهد شد.

نمایشگاه بین‌المللی آسانسور فرصت مناسبی برای فعالان و متخصصان ایرانی است تا بتوانند از آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود در این صنعت رونمایی کنند. این نمایشگاه به عنوان یک رویداد بزرگ در صنعت نمایشگاهی محل گردهم آیی فعالان صنعت آسانسور و بیان خواسته‌ها و مشکلات صنعت آسانسور با مقامات کشور و ارائه راهکارها برای توسعه این صنعت و جلب حمایت سازمان‌های دولتی و خصوصی همچنین ایجاد اعتماد میان صنعتگران آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله‌ها و… برای توسعه همکاری‌های مشترک، استفاده از نقاط قوت یکدیگر و تبادل دانش است.