نمایشگاه ها

اختصاص سهم بزرگی از بازار آسانسور توسط شرکت «آذر بالابران آسمان»

جعفر صاحب الزمانی مدیرعامل شرکت «آذر بالابران آسمان»: اختصاص سهم بزرگی از بازار آسانسور توسط شرکت «آذر بالابران آسمان»

شرکت «آذر بالابران آسمان» (ABBA) با استفاده از تجارب چندین ساله و تکنولوژی و توانایی متخصصان نخبه ايرانی، جهت طراحی، ساخت و تولید انواع موتور گیربکس آسانسور، شروع به فعالیت نمود.
به مناسبت برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور و تجهیزات وابسته نشریه اقتصاد و نمایشگاه با جعفر صاحب الزمانی مدیرعامل شرکت آذر بالابران آسمان گفت و گویی انجام داده است که در ادامه می خوانید:
جعفر صاحب الزمانی در ابتدای این مصاحبه گفت: شرکت «آذر بالابران آسمان» (ABBA) توانست با استفاده از فناوری و تحقیقات گسترده توسط محققین و پرسنل مجرب خود محصولاتی با کیفیت برتر را به بازار ارائه نماید و این امر را نه در شعار، بلکه در عمل به اثبات رساند.
وی افزود: محصولات شرکت ABBA از بروز ترین محصولات صنعت آسانسور دنیا بوده و از لحاظ کمی و کیفی قابل رقابت با انواع مشابه های خارجی خود می باشد. صاحب الزمانی در خصوص اهداف این شرکت بیان کرد: هدف این شرکت تولید قطعات آسانسور با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت در کشور عزیزمان ایران می باشد.
مدیرعامل شرکت آذر بالابران آسمان مطرح کرد: استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته، همچنین ابزار های اندازه گیری دقیق و تست کلیه محصولات مطابق استاندارد های بین المللی باعث شده است که محصولات این شرکت در مدت زمان کوتاه، سهم بزرگی از بازار مصرف کشور را به خود اختصاص دهند.
وی در ادامه گفت: کلیه محصولات تولید شده این شرکت، دارای گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش ده ساله می باشند.
مدیرعامل شرکت آذربالابران آسمان در ادامه با اشاره به وضعیت صنعت آسانسور تصریح کرد: یکی از مشکلات اساسی که این صنعت با آن دست و پنجه نرم می کند، بحث عدم نظارت و کنترل بر واردات موتورهای گیربکس آسانسور است که باعث ایجاد شرایط نابسامانی در بازار شده است.
وی اضافه کرد: در حالی که تولیدکنندگان و صنعتگران داخلی محصولات بسیار با کیفیتی تولید می کنند، اما نمونۀ خارجی این محصولات، بدون کنترل از مرزهای ایران وارد می شود و باعث ضربه به تولیدکننده داخلی می شود و به تبع این موضوع، تاثیر ناگواری بر شرایط اشتغال و فضای کلی این صنعت می گذارد.
مدیرعامل شرکت آذربالابران آسمان گفت: بازار داخلی این صنعت، پرفراز و نشیب است. معمولاً تغییر سریع باعث تغییر قیمت مواد اولیه شده و این نوسانات، باعث شده تولیدکنندگان آسانسور در وضعیت بدی قرار بگیرند و این بازار آشفته شکل بگیرد.
جعفر صاحب‌الزمانی در ادامه عنوان کرد: توصیه من به کسانی که قصد ورود به صنعت آسانسورسازی را دارند، در نظر گرفتن همه جوانب ازجمله وضعیت کلی این صنعت است، شرط دیگر ورود به این صنعت، تولید با کیفیت است. کیفیت می‌تواند شرایطی را برای تولیدکننده فراهم نماید که سهم ثابتی از بازار داخلی و خارجی را کسب نماید.
مدیرعامل شرکت آذربالابران آسمان در پایان با اشاره به دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آسانسور و پله برقی خاطرنشان ساخت: نمایشگاه فرصت مناسبی برای تجدید دیدار با همکاران، تبادل اطلاعات و آشنایی با آخرین دستاوردها، نوآوری های این صنعت است.اما متأسفانه طی سال‌های اخیر، به دلیل عدم حضور شرکت های خارجی، نمایشگاه‌های بین‌المللی آسانسورتبدیل به یک نمایشگاه داخلی شده است. ضمن تشکر از برگزار کنندگان نمایشگاه آسانسور، امسال نقد زیادی به وضعیت سالن ها وارد است. اگر قراربر این است که در نمایشگاه شاهد حضور شرکت های زیادی باشیم، لازم است حداقل نیازمندی های مشارکت کنندگان فراهم شود، خواهشمندم که حداقل به وضعیت بهداشت و نظم سالن‌ها توجه شود.