نمایشگاه ها

اجرای 100 پروژه بزرگ بین المللی توسط «گروه صنعتی بهران»

محمود شاکری مدیرعامل «گروه صنعتی بهران»: اجرای 100 پروژه بزرگ بین المللی توسط «گروه صنعتی بهران»
گروه صنعتی بهران، بزرگترین تولید کننده قطعات آسانسور و پله برقی

گروه صنعتی بهران، با بزرگترین و مجهزترین خط تولید قطعات آسانسور و پله برقی در جهت تولید انبوه این کالاها و با به کار گیری بالغ بر۱۲۰۰ نفر پرسنل متخصص، موفق شده است به عنوان بزرگترین تولید کننده ملی در زمینه قطعات آسانسور و پله برقی و نیز پکیج آسانسور و پله برقی در طول سالیان متمادی مراتب رضایت و اعتماد مشتریان را فراهم نماید. و این افتخار با تلاش بی وقفه و برنامه های بلند مدت مدیران ارشد و زحمات شبانه روزی پرسنل خدوم مجموعه بهران امید فراهم شده است.
اقتصاد و نمایشگاه به مناسبت برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت آسانسور و پله برقی با محمود شاکری مدیرعامل گروه صنعتی بهران گفت و گویی انجام داده است که می خوانید:
لطفا خلاصه ای از فعالیت های گروه صنعتی بهران را برای مخاطبان ما تشریح کنید؟
شرکت بهران فعالیت خود را در سال 1368 از یک کارگاه کوچک 40 متری که کار تراشکاری و تعمیرات قطعات آسانسور در آن انجام میشد، آغاز کرد و پس از گذشت 4 سال ، در سال 1372 کارگاه بزرگتری را به مساحت 100 مترمربع در خیابان هاشمی تهران به این کار اختصاص داد. بنیانگذاران این مجموعه با گسترش فعالیت و نیز افزایش دانش و تجربه در این حوزه، در سال 1376 فعالیت خود را در کارگاه بزرگتری به مساحت 250 مترمربع در خیابان شاد آباد تهران ارتقاء دادند وسرانجام بعد از گذشت 4 سال ، با تلاش و کوشش شبانه روزی توانستند یک کارگاه 1200 مترمربعی واقع در جاده قدیم کرج را خریداری نمایند و به ایده ی خود برای تولید موتور گیربکس، موتور گیرلس و قطعات آسانسور، جامه ی عمل بپوشانند . بهران به سرعت در مسیر شکوفایی و پیشرفت گام نهاد؛ افزایش خطوط تولید قطعات آسانسور، و نیاز مجموعه به گسترش فضا، سبب شد تا مدیران مجموعه، کارخانه ای را به وسعت 11000 مترمربع در شهرک صنعتی پرند احداث و تولیدات خود را به این کارخانه منتقل نماید. اکنون پس از گذشت بیش از سی سال تلاش بی وقفه کارخانجات گروه صنعتی بهران (سهامی خاص) در زمینی به مساحت بالغ بر110 هزار مترمربع و بیش از 1200 نفر نیروی انسانی فعال، تحت نظارت و مدیریت اینجانب جناب آقای حسین شاکری مدیریت کارخانه بهران به همراه برادران، که ازمتخصصان و اثرگذاران این حوزه به شمار می روند، همچنان پیشرو در عرصه ی صنعت آسانسور و پله برقی ایران در زمینه تولید قطعات و پکیج های آسانسور و پله برقی و نیز هم تراز با برترین شرکت های اروپایی است.
گروه صنعتی بهران چه خدمات و تولیداتی را عرضه می کند؟
ازجمله مهمترین و بزرگترین خدمات تولید ملی قطعات آسانسور و پله برقی می توان به دسترسی سریع و اسان به قطعات تولید شده داخلی، امکان استفاده از کالای مقرون به صرفه با بالاترین کیفیت، ارائه بهینه و مطلوب خدمات پس از فروش و در دسترس بودن کادر فنی مجرب و حاذق مجموعه بهران اشاره کرد.
مجموعه بهران با تولید و ارائه محصولات از قبیل موتورگیربکس ، موتور گیرلس آسانسور ، گاورنر ، فلکه هرزگرد و دیگر قطعات تولیدی، بابهره گیری از مرغوب ترین متریال و رضایت کامل مصرف کننده و داشتن گارانتی طلایی بهران همواره خود را پایبند به تعهدات می داند و کارشناسان فروش و خدمات حاضر در تهران و اکثر شهرستان هابصورت تمام وقت پاسخگوی مشتریان گرانقدر هستند.
در زمینه مشتری مداری چه گام هایی برداشته اید؟
همکاری با بیش از ۱۴ هزار مشتری ثابت ارائه خدمات ویژه برای مشتریان قدیمی ، و تعهد بسیار بالا موجب شده است تا بهران انتخاب اول و اصلی بسیاری از پروژه های همچون فرودگاه بین المللی امام خمینی ، ساختمان مجلس شورای اسلامی ، مترو تهران ، مترو تبریز و بسیاری از مراکز بزرگ تجاری باشد.
به پروژه های ملی اجرا شده توسط گروه صنعتی بهران اشاره کردید در این رابطه بیشتر توضیح دهید؟
گروه صنعتی بهران به عنوان بزرگترین تولید کننده ملی ، توانسته با تولید محصولات با کیفیت همواره مورد تایید پروژه های عظیم ملی در زمینه ی آسانسور و پله برقی قرار گیرد از جمله مهمترین پروژه های ملی آسانسور که با استفاده از محصولات بهران راه اندازی گردیده است می توان به به ساختمان کمیسیون مجلس شورای اسلامی، ایستگاه متروی فرودگاه امام خمینی، مجتمع تجاری اداری شمیران سنتر، مجتمع تجاری مرداس، ترمینال 2 فرودگاه مهرآباد و مجتمع تجاری هوران کرمان اشاره کرد .
در عرصه جهانی چه افتخاراتی را کسب کرده اید؟
گروه صنعتی بهران ، با حضور در بازار های بین المللی همواره در تلاش است که با ارائه ی هرچه بهتر محصولات و خدمات خود در زمینه قطعات آسانسور و پله برقی و نیز پکیج های آسانسور و پله برقی ، علاوه بر رفع نیاز بازار آسانسور و پله برقی داخل کشور ، اقدام به اجرای پروژه های عظیم بین المللی نماید و نام کالای ایرانی و کیفیت کالای ایرانی که قابل رقابت با بزرگترین برند های روز اروپایی است را در سطح جهانی مطرح نماید . مجموعه ما دارای 5 دفتر بین المللی در کشورهای عمان ، دبی ، آلمان ، ترکیه و نیز 4 نمایندگی رسمی در کشور های عراق ، سوریه ، قزاقستان و ارمنستان است . اجرای بیش از 100 پروژه بزرگ آسانسور در کشور عمان و نیز ارسال قطعات اصلی آسانسور برای کشور هایی همچون ارمنستان و جمهوری آذربایجان از جمله افتخارات گروه صنعتی بهران است.