نمایشگاه ها

به کارگیری مواد اولیه درجه یک و با کیفیت در«شرکت کیمیا پلیمر صبا» مطابق استانداردهای روز جهان

علی فلاح جوشقانی مدیر اجرایی «شرکت کیمیا پلیمر صبا»: به کارگیری مواد اولیه درجه یک و با کیفیت در«شرکت کیمیا پلیمر صبا» مطابق استانداردهای روز جهان

«شرکت کیمیا پلیمر صبا» با عنایت به ایفای نقش مهم صنعت PVC در عصر حاضر واهمیت روز افزون آن در صنایع مختلف از جمله سیم وکابل، کفش سازی، پانل های دیواری، کفپوش و….. فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ در زمینه تولید گرانول PVC نرم گرید سیم و کابل شامل انواع عایق ها و روکش های رنگی اعم از انعطاف پذیر، نصب ثابت، مخابراتی و…، مطابق با استانداردهای جهانی (ASTM,IEC) آغاز کرد.
دراین سالها با تجهیز و مدرن کردن آزمایشگاه کنترل کیفیت واستفاده از تجارب مهندسین مجرب و متخصص خود وخریداری ونصب ماشین آلات مدرن روز دنیا روند تولیدات خود را بر پایه تامین نیازهای داخلی قرار داده است .همچنین برنامه ای بلند مدت و جامع جهت توسعه تولیدات خود در زمینه PVC سخت، مستربچ های رنگی، XLPE، TPR را تدوین ودر دست اقدام دارد.
به مناسبت برگزاری رویداد بین المللی صنعت برق با علی فلاح جوشقانی مدیر اجرایی شرکت کیمیا پلیمر صبا گفت و گویی انجام داده ایم که می خوانید:
لطفا خودتان را معرفی کرده، سوابق اجرایی و مدیریتی تان را شرح دهید؟
علی فلاح جوشقانی مدیر اجرایی شرکت کیمیا پلیمر صبا، تولید کننده انواع عایق و روکش در صنعت سیم و کابل مطابق با به روز ترین استاندارد های اروپا هستم.
لطفا تاریخچه تأسیس و فعالیت شرکت را برای مخاطبان نشریه شرح دهید؟ چه کالا و خدماتی ارائه می دهد؟
شركت کیمیا پلیمر صبا توليد كننده انواع روکش و عایق مصرفی سیم و کابل با استفاده از به روز ترین و مجهز ترین ماشین آلات اروپایی می باشد که از سال 1396 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نمود و توانست ظرف مدت کمتر از 6 ماه به بهره برداری رسیده و با برنامه ریزی دقیق و اجرای چندین طرح توسعه ظرفیت تولید خود را افزایش داده و به بیش از 1000 تن در ماه برساند.
به همت جناب آقای مهندس عروجی مدیریت و مالک محترم مجموعه و با استفاده از تجارب و حمایت های ارزشمند و بی وقفه ایشان توانستیم تا سهم عمده ای از بازار را به دست بیاوریم.
از جمله مشتریان این شرکت می توان به شرکت های بزرگ سیم و کابل سازی در ایران از جمله شرکت کروز، شرکت بافه سیم گلستان، شرکت سیم و کابل مشهد، شرکت سیم و کابل آمل، شرکت ستاره یزد، شرکت افلاک الکتریک خراسان که از مهمترین شرکت های تولید کننده در این صنعت می باشند نام برد.
محصولات شرکت شما چه ویژگی های منحصر به فردی دارد؟ و در عرصه تولید و صادرات تاکنون چه دستاوردهایی داشته اید؟
با توجه به سخت گیری های شدید و استاندارد هایی که از دیرباز در این صنعت و در بین شرکت های مختلف وجود داشته است، مجموعه کیمیا پلیمر صبا همواره سعی بر تولید مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات و مشتریان خود، با استفاده از مواد اولیه درجه یک و با به کارگیری به روز ترین روش های تولید و تحقیق و توسعه داشته است به گونه ای که این شرکت توانسته است با ارائه محصولات با کیفیت در صنعت مذکور به تنها تامین کننده اکثر کارخانجات سیم و کابل سازی از جمله شرکت بافه سیم گلستان، تولید کننده برتر در صنعت سیم و کابل در سال های متمادی، شود که این خود نشان از به کارگیری مواد اولیه درجه یک و با کیفیت، تیم منظم و هدفمند و به روز ترین استاندارد های ایران و جهان دارد.
در حال حاضر صادرات این شرکت به اکثر کشور های منطقه از جمله عراق، افغانستان، آذربایجان، عمان، ترکیه و … می باشد که با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته قطعا به دنبال افزایش بازار های صادراتی در آینده خواهیم بود. نکته حائز اهمیت در خصوص صادرات این شرکت، کسب رضایت مشتریان علی رغم وجود سخت گیری های شدید و استاندارد های گوناگون در کشور های مختلف می باشد که این مساله قطعا باعث دلگرمی مجموعه کیمیا پلیمر صبا و انگیزه ای برای فعالیت بیشتر در این زمینه خواهد بود.
در نمایشگاه امسال چه برنامه هایی برای گسترش فعالیت و معرفی محصولات خود دارید؟
با توجه به برنامه های این شرکت در خصوص توسعه و گسترش تولید با استفاده از واردات خطوط تولید به روز از کشور های اروپایی، امسال سعی بر این داشته ایم تا با حضور قدرتمند در نمایشگاه صنعت برق شناخت بیشتری از بازار هدف و مشتریان خود به دست آوریم. از جمله طرح های توسعه این شرکت تولید مواد اولیه برای کابل های فشار قوی دو ولتاژ با استفاده از پلی اتیلن کراسلینک شده ( ایکس ال پی ای ) و همچنین تولید کامپاند های عاری از هالوژن و ضد شعله در کنار دیگر محصولات می باشد که قطعا با استفاده از این طرح چشم انداز بسیار خوبی در صنعت سیم و کابل کشور متصور خواهیم شد.