نمایشگاه ها

حضور فعال «شرکت نیرو ترانسفو» در عرصه صادرات و بازارهای منطقه

مهندس عبداله اصغر نژاد رئیس هیات مدیره «شرکت نیروترانسفو»: حضور فعال «شرکت نیرو ترانسفو» در عرصه صادرات و بازارهای منطقه

شرکت کارخانجات تولیدی نیرو ترانسفو (سهامی خاص) با هدف تولید انواع ترانسفورماتورهای توزیع و لوازم و قطعات ترانسفورماتوردر سال 1355 تأسیس و در سال 1361 به بهره برداری و تولید رسید .در سال 1390 با انتقال 100% سهام به نام شرکت سرمایه گذاری ارس صبا (سهامی عام) طرح های توسعه متنوعی برای رساندن سطح کیفیت کالای تولیدی به سطح روز جهانی تعریف گردید.
نشریه اقتصاد و نمایشگاه به مناسبت برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت برق با مهندس عبداله اصغر نژاد رئیس هیات مدیره شرکت نیروترانسفو گفت و گویی انجام داده است که می خوانید:
لطفا ضمن معرفی خود به سوابق اجرایی تان در این صنعت اشاره فرمایید؟
عبداله اصغر نژاد رئیس هیات مدیره شرکت نیرو ترانسفو هستم در سال 1374 در رشته مهندسی برق قدرت از دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شدم.
کارشناس برق درشرکت صنایع هواپیماسازی ایران، کارشناس محاسبه و طراحی ترانسفورماتور، کارشناس کنترل کیفیت خط تولید، سرپرست خط مونتاژ، سرپرست شیفت کارخانه، مدیر پروژه انتقال مخزن سازی به خارج شرکت در شرکت ایران ترانسفو بخشی از فعالیتهای من بین سالهای 1377 تا 1382 بوده است.
از سال 1383 تا کنون مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ارس صبا بودم و با اضافه شدن شرکت نیروترانسفو به زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری ارس صبا از سال 1390 تا کنون در سمت ریاست هیئت مدیره شرکت نیروترانسفو مشغول به فعالیت هستم.
عضویت در هیئت مدیره شرکت های اروند ترانس پارس (اروند شار سابق)، شرکت خدمات فنی مهندسی صنعت برق ارس صبا، شرکت نیرو ترانسفو صبا منطقه آزاد ماکو، شرکت سرمایه گذاری فارابی، از دیگر فعایتهای من می باشد.
لطفا تاریخچه تأسیس و فعالیت شرکت را برای مخاطبان نشریه شرح دهید؟ چه کالا و خدماتی ارائه می دهید؟
شرکت کارخانجات تولیدی نیرو ترانسفو (سهامی خاص) با هدف تولید انواع ترانسفورماتورهای توزیع و لوازم و قطعات ترانسفورماتوردر سال 1355 تأسیس و در سال 1361 به بهره برداری و تولید رسید .
در سال 1390 با انتقال 100% سهام به نام شرکت سرمایه گذاری ارس صبا (سهامی عام) طرح های توسعه متنوعی برای رساندن سطح کیفیت کالای تولیدی به سطح روز جهانی تعریف گردید.
در همین راستا تمام ماشین آلات بخش های مختلف تولید این شرکت از کارخانجات معتبر جهانی خریداری و نصب گردید.
در حال حاضر این شرکت با آموزش مهندسین و تکنسین های با تجربه در ارتباط با تولید مطابق با استاندارد IEC و گامهای بزرگی در پائین آوردن تلفات در شبکه توزیع برداشته و تقریباً در تمامی شبکه توزیع ایران تولیدات این شرکت نصب و در حال بهره براداری است.
محصولات شرکت شما چه ویژگی های منحصر به فردی دارد؟ و در عرصه تولید و صادرات تاکنون چه دستاوردهایی داشته اید؟
محصولات این شرکت بر اساس دانش روز ترانسفورماتور و مطابق با استاندارد های بین المللی و ملی تولید میشوند.
استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و تجهیزات که از اروپا و برخی کشورهای مطرح در این صنعت در آسیا مانند ترکیه و هند تأمین میشوند. به عنوان مثال روغن مورد استفاده در ترانسفورماتور این شرکت نفتنیک بوده و از هندوستان تأمین میشود.
استفاده از ماشین آلات مدرن و به روز و ساخت کشورهای اروپایی، کره و ژاپن برای تولید و آزمایش محصولات شرکت از دیگر ویژگی های این شرکت میباشد.
دو سال گارانتی بی قید و شرط و تعویض ترانسفورماتور حکایت از اطمینان ما از سطح بالای کیفیت تولیدات شرکت دارد.
علاوه بر این، ما تمامی محصولات خود را به مدت یک سال به صورت رایگان بیمه سرقت می نماییم تا در صورت سرقت، مشتریان و استفاده کنندگان دچار خسارت و ضرر و و زیان نشوند.
اجرای طرح توسعه شرکت در منطقه آزاد ماکو که دارای مرز مشترک با کشورهای آذربایجان، ارمنستان و ترکیه بوده و دسترسی خوبی به بازارهای صادراتی دارد، از برنامه های این شرکت برای حضور در بازارهای منطقه و صادرات است.
در نمایشگاه امسال چه برنامه هایی برای گسترش فعالیت خود دارید؟
معرفی توان مندی ها و پتانسیل های موجود و جلب مشارکت فعالان این صنعت و نیز مذاکره با مشتریان و تأمین کنندگان از برنامه های این شرکت برای حضور در این نمایشگاه می باشد.