نمایشگاه ها

البرت

محصولات «گروه صنعتی آلبرت» همطراز با بهترین نمونه های خارجی است

امانوئل وارتومیان مدیر اجرایی «گروه صنعتی آلبرت»: محصولات «گروه صنعتی آلبرت» همطراز با بهترین نمونه های خارجی است

گروه صنعتی آلبرت دارای بیش از سه دهه سابقه در زمینه تراشکاری سیلندر و مارپیچ دستگاه تزریق پلاستیک است. گروه صنعتی آلبرت با ارائه خدمات در تمام زمینه های پلاستیک در حوزه سیلندمارپیچ در قسمت های طراحی، ساخت و خدمات مربوط به آن جزء برندهای پیشرو است. در نظر گرفتن خواست مشتری برای طراحی های خاص از ویژگی های منحصر به فرد گروه صنعتی آلبرت است. تمام کارهای گروه صنعتی آلبرت دارای تضمین کیفیت و گارانتی و ضمانت یکساله است. گروه صنعتی آلبرت  توسط آلبرت وارتومیان موسس و مدیرعامل این گروه صنعتی در سال 68 پایه گذاری شد و با اضافه شدن امانوئل وارتومیان مدیر اجرایی با تغییر رویکرد در زمینه مارکتینگ، شاهد رشد و توسعه چشمگیری در فعالیت های خود بوده است.

این گروه در نمایشگاه بین المللی ایران پلاست حضور درخشانی داشته است به همین بهانه اقتصاد و نمایشگاه با امانوئل وارتومیان مدیر اجرایی جوان گروه صنعتی آلبرت درباره اهداف، برنامه ها و چالش های پیش رو این شرکت گفت و گویی داشته است که می خوانید:

امانوئل وارتومیان مدیر اجرایی گروه صنعتی آلبرت با اشاره به تاریخچه فعالیت این گروه اظهار داشت: گروه صنعتی آلبرت  در زمینه طراحی و ساخت سیلندر مارپیچ دستگاه تزریق پلاستیک توسط پدرم بنیان گذاری شد و هم اکنون با 3 دهه تجربه در این صنعت جزو برندهای پیشرو در زمینه طراحی، تولید و ساخت انواع سیلندر و مارپیج ها برای دستگاه های پلاستیکی، تزریقی، اکسترودر، بادی، نایلکس لاستیک و پی وی سی شناخته می شود .

وی افزود: در یک دهه اخیر گروه صنعتی آلبرت بر روی ساخت سیلندر مارپیچ های مخصوص تولید مواد دسته دوم متمرکز شده است که مصارف آن در زمینه سبد میوه و گلدان های باغبانی است؛ او در ادامه گفت: ما موفق شده ایم  با متریال با کیفیت و طراحی مناسب، به طراحی جامع در این زمینه دست پیدا کنیم و محصول تولیدی ما از محصولات مشابه خارجی به لحاظ سرعت و کیفیت بهتر عمل می کند .

ندیر اجرایی گروه صنعتی آلبرت با اشاره به تجربه و دانش گروه صنعتی آلبرت در این صنعت خاطرنشان ساخت: گروه صنعتی آلبرت  در زمینه خرید و فروش دستگاه تزریق پلاستیک کارکرده نیز فعالیت دارد و با توجه به حضور کادر متخصص، دانش و تجربه این گروه، می توانیم ضمن ارائه مشاوره به تولیدکنندگان محترم سلامت و اصالت دستگاه ها را نیز مورد بررسی قرار دهیم.

وی کمبود نیروی متخصص را یکی از مشکلات عمده این صنعت برشمرد و اظهار داشت: متاسفانه یکی از چالش های بزرگی که در این صنعت با آن مواجه هستیم، کمبود نیروی متخصص و فعال است، نسل جوان به دلیل سختی هایی که این شغل دارد، خیلی تمایلی به حضور در این صنعت ندارد، بر همین اساس ما نیز مجبور هستیم، بخش هایی از فعالیت شرکت را برون سپاری نماییم.

وارتومیان در ادامه عنوان کرد: پس از حضور اینجانب در کادر مدیریتی شرکت، با تغییر و تحولی که در بخش مارکتینگ انجام دادیم، شاهد پیشرفت قابل توجه ای در فعالیت های گروه صنعتی آلبرت بودیم، از سوی دیگر با ارائه محصول با کیفیت و خدمات عالی، راهنمایی و مشاوره دقیق به مشتریان، ارائه خدمات پس از فروش مناسب در راستای جلب نظر مشتریان محترم گام برداشتیم.

وی با اشاره به اهداف این شرکت از حضور در نمایشگاه بین المللی ایران پلاست اظهار داشت: ما تا ابتدای دهه 90 به صورت سنتی فعالیت می کردیم اما در یک دهه اخیر با تغییر رویکرد گروه صنعتی آلبرت در جهت گسترش فعالیت های خود قدم برداشته ایم و حضور در نمایشگاه ایران پلاست نیز در همین راستا است.

این نمایشگاه فضایی برای تعامل چند وجهی میان تولیدکنندگان، مشتریان و دست اندرکاران این صنعت فراهم می نماید، ایران پلاست فرصت خوبی برای ارتباط و تعامل با مشتریان جدید و نمایش آخرین دستاوردها و محصولات صنعتگران و تولیدکنندگان ایرانی است.

وی در پایان گفت: متاسفانه شاهد کمرنگ شدن ارتباط دانشگاه‌ها با صنایع هستیم، که تبعاتی از جمله عدم تربیت نیروی متخصص و کارآزموده دارد. این مشکل باعث شده است تا نتوانیم فعالیت های خود را به لحاظ کمی گسترش دهیم.