نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

دیدار و تجلیل دکتر زمانی از بانوان شاغل در شرکت به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س)

از بانوان شاغل در شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س ) و روز زن تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین المللی شرکت سهامی نمایشگاه ها ، همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن طی مراسمی با حضور دکتر زمانی مشاور وزیر ، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران از بانوان شاغل در شرکت با اهدای هدایا و لوح تجلیل گردید.

دکتر زمانی در این جلسه با عرض تبریک به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) گفت : رشد و پیشرفت جامعه و کشور به طور مستقیم به وجود ارزشمند بانوان و مادران ایرانی متکی است و زنان فداکار ایرانی امروز در کنار حفظ کانون گرم خانواده در عرصه سازندگی و آبادانی ایران اسلامی بویژه صحنه های کارآفرینی و اشتغال حضوری شایسته دارند.

وی ادامه داد : بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی جایگاه و ارزش واقعی بانوان به معنی حقیقی تجلی پیدا کرد و ما شاهد درخشش مادران و دختران ایرانی در عرصه های مختلف داخلی و بین المللی هستیم.

دکتر زمانی اظهار کرد : با توجه به این که بانوان نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند قطعا بدون مشارکت فعال زنان ، توسعه و سازندگی ممکن نیست

مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی ضمن یادآوری ارزش و عظمت بانوی دو عالم حضرت صدیقه کبری افزود : در عظمت حضرت زهرا (س) همین بس که امام عسکری (ع) فرمودند: «نَحنُ حُجَۀُ اللهِ عَلَی الخَلق وَ الفاطِمَۀُ حُجَۀُ اللهِ عَلَینا؛ ما حجت خدا بر مردم هستیم امّا فاطمه حجت خدا بر ماست». یعنی امامت و پیامبری پایین­تر از مقام حضرت زهرا (س) است و این مقام بسیار بزرگی است.

اینجانب این روز خجسته را به همه بانوان و مادران ایران اسلامی به ویژه بانوان همکارم در شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران تبریک و شادباش عرض می کنم و امیدوارم همه ما توفیق بهره گیری از زلال معنویت حضرت صدیقه (س) را داشته باشیم و محیط کار و جامعه مان از عطر وجود آن بی بدیل خلقت معطر شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top