نمایشگاه ها

تضمین کیفیت محصولات تولیدی و سرعت در تحویل کالا در شرکت سیم و کابل آرین ابهر

محمدامین کردبچه مدیرعامل شرکت سیم و کابل آرین ابهر: تضمین کیفیت محصولات تولیدی و سرعت در تحویل کالا در شرکت سیم و کابل آرین ابهر

شرکت کابل آرین ابهر از شرکت های پیشرو در زمینه تولید انواع سیم و کابل برق فشار ضعیف، مخابراتی، ضدحریق، ابزار دقیق، خودرویی و تخصصی از هر دو هادی مس و آلومینیوم از سایز 5/0 تا 500 میلیمترمربع در خدمت صنایع مادر و عمرانی کشور است.
این شرکت در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با رونمایی از محصولات خود مورد استقبال قابل توجه ای از سوی بازدیدکنندگان قرار گرفت.
اقتصاد و نمایشگاه با محمدامین کردبچه مدیرعامل شرکت سیم و کابل آرین ابهر درباره فعالیت ها و چشم اندازهای این شرکت مطرح گفت و گویی انجام داده است که می خوانید:

فعالیت های شرکت سیم و کابل آرین ابهر را تشریح کنید؟
شرکت سیم و کابل آرین ابهر در سال 83 در شهرک صنعتی نورین ابهر واقع در استان زنجان تأسیس شد و هم اکنون پس از 2 دهه فعالیت پربار، مجتمع صنایع کابل آرین ابهر از شرکت های پیشرو در زمینه تولید انواع سیم و کابل برق فشار ضعیف، مخابراتی، ضدحریق، ابزار دقیق، خودرویی و تخصصی از هر دو هادی مس و آلومینیوم از سایز 5/0 تا 500 میلیمترمربع در خدمت صنایع مادر و عمرانی کشور است.
شرکت صنایع سیم و کابل آرین ابهر چه دستاوردی را کسب کرده است؟
تولید انواع محصولات سیم و کابل و ارتقاء تکنولوژی تولید در جهت پاسخگویی به نیازهای تخصصی کشور یکی از مهمترین دستاوردهای شرکت سیم و کابل آرین ابهر است. همچنین حفظ و ارتقاء کیفیت و بهینه سازی محصولات مطابق با آخرین دستاوردهای تکنولوژی دنیا از مهمترین ویژگی های محصولات تولیدی این شرکت است. ما با توجه برنامه های توسعه ای شرکت به دنبال ایجاد اشتغال زایی در منطقه، ارتقاء منابع انسانی و گسترش صادرات به کشورهای همجوار و اروپا هستیم.
در زمینه کنترل و بازرسی برای اطمینان از کیفیت محصولات چه اقداماتی را انجام می دهید؟
شرکت ما با توجه به اهمیت نقش محوری کیفیت محصولات، با خرید ماشین آلات پیشرفته خط تولید، ضمن بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و تجهیز آزمایشگاه خود به دستگاه های پیشرفته و ابزار دقیق و با پیاده سازی سیستم کنترل و بازرسی و آموزش مستمر پرسنل، براساس استانداردهای معتبر ملّی و بین المللی سعی در برآوردن این مهم داشته است.
شرکت سیم و کابل آرین ابهر موفق به کسب چه افتخارات دستاوردها و استانداردهایی شده است؟
شرکت سیم و کابل آرین ابهر با تجهیز آزمایشگاه خود موفق به اخذ گواهی آزمایشگاه همکار با سازمان استاندارد ملّی ایران و علاوه بر دریافت گواهینامه کیفیت کالا از پژوهشگاه نیرو، شرکت توانیر و شرکت های توزیع نیروی برق استان ها و شهرستان های کشور، محصولات خود را در وندورلیست وزارت نفت، شرکت ملّی نفت، شرکت ملّی گاز، شرکت نفت و گاز پارس، شرکت مترو تهران، تبریز، اصفهان، شیراز، شرکت زیرساخت ارتباطات ایران، شرکت مخابرات استان ها، شرکت های مبین همراه اوّل، ایرانسل، رایتل، شاتل، آسیاتک، سازمان نوسازی و تجهیز مدارس، شرکت های ناظر و مهندسی مشاور همچون مشانیر، کیسون، غرب نیرو، فراب و ایمن راه به ثبت رسانده و موفق به کسب گواهینامه R&D از وزارت صنایع و معادن شده است. دریافت گواهینامه های بین المللی CE، ISO 9001-2015، ISO14001، ISO 18000 و IMS از مؤسسه TUV آلمان و تندیس نوآوری در مدیریت برگ زرین دیگری بر لوح افتخارات شرکت به شمار می رود.
در زمینه مشتری مداری چه گام هایی برداشته اید؟
تضمین کیفیت محصولات تولیدی و سرعت در تحویل کالا گام دیگری است که شرکت سیم و کابل آرین ابهر در تحقق اصل مشتری مداری در این صنعت برداشته است. جلب اعتماد مصرف کنندگان، حفظ رضایت مشتریان و ثبات کیفیت از جمله اصولی هستند که پایبندی به آنها از جمله افتخارات ماست.