نمایشگاه ها

سعید عبادی

اعتماد مشتریان بزرگترین دستاورد” نوآوران عرشیا پلاستیک” است

سعید عبادی مدیرعامل شرکت نوآوران عرشیا پلاستیک: اعتماد مشتریان بزرگترین دستاورد” نوآوران عرشیا پلاستیک” است

شرکت نوآوران عرشیا پلاستیک به عنوان یک شرکت پیشرو در عرصه تولید فیلم شیرینک و استرچ پالت فعالیت خود را در سال 1397 آغاز کرد و خیلی زود موفق شد جایگاه خود را به عنوان شرکتی برتر در این زمینه تثبیت کند. شرکت نوآوران عرشیا پلاستیک با تولید انواع فیلم شیرینگ که در صنعت بسته بندی در حال حاضر استفاده قابل توجهی دارد توانسته بر پایه اعتماد مشتریان خود کیفتی بدون رقیب داشته باشد به اذعان مشتریان شرکت رول های فیلم شیرینگ ما بدون هیچگونه نوسانی و تلورانسی در عرض و ضخامت در خطوط بسته بندی (تونل شیرینگ و دستگاه اتومات استرچ کش ) به اپراتور آنها در مدیریت زمان کیفیت و عدم ایجاد ضایعات کمک بسزایی می کند. از سوی دیگر این شرکت موفق به کسب اخذ استاندار ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت و ایزو 22000 استاندارد سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت غذایی ازکشور انگلستان شده است. همچنین نوآوران عرشیا پلاستیک در عرصه صادرات نیز شرکت فعالی است و امروزه به کشورهای منطقه صادرات دارد. در رابطه با فعالیت و محصولات و دستاوردهای این شرکت با سعید عبادی مدیرعامل شرکت نوآوران عرشیا پلاستیک گفت و گویی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید:
لطفا خودتان را معرفی کنید و سوابق اجرایی خود را شرح دهید؟
سعید عبادی هستم به مدت 20سال که کنارپدرم (حاج رضاعبادی کیوج)که ازبنیان گزاران صنعت عظیم پلاستیک ومتخصص در عرصه ماشین آلات فیلم،چاپ و دوخت است مشغول به فعالیت هستم.شروع فعالیت بنده ازشرکت فرین نایلون که در سال 1375 به ثبت و بهره برداری رسید می باشد و بعد از آن اقدام به تاسیس شرکت نوآوران عرشیاپلاستیک در سال 1397 کردیم تا بتوانیم به صورت گسترده تر و همگام با تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولید فیلم شیرینک و استرچ پالت بند در خدمت صنعت میهن عزیزمان ایران باشیم.
شرکت عرشیا نوآوران پلاستیک در چه زمینه ای فعالیت دارد؟
شرکت نوآوران عرشیا پلاستیک در تولید انواع فیلم شیرینگ که در صنعت بسته بندی در حال حاضر استفاده قابل توجهی دارد توانسته بر پایه اعتماد مشتریان خود کیفتی بدون رقیب داشته باشد به اذعان مشتریان شرکت رول های فیلم شیرینگ ما بدون هیچگونه نوسانی و تلورانسی در عرض و ضخامت در خطوط بسته بندی (تونل شیرینگ و دستگاه اتومات استرچ کش ) به اپراتور آنها در مدیریت زمان کیفیت و عدم ایجاد ضایعات کمک بسزایی می کند در زمینه تولید نایلونهای عریض هم تمام توان خود بکار برده ایم تا بهترین کیفیت را به کشاورزان و گلخانه دارن زحمت کش و عزیز ارائه دهیم تا آنها نیز بتوانند محصولات و گلهای خود را طبق استاندارد های جهانی پرورش و راهی بازار داخلی و خارجی کنند.
محصولات شرکت شما چه ویژگی های منحصر به فردی دارد؟
تمام تلاش مجموعه ما منحصربفرد بودن و متمایز بودن کیفیت تولیدات شرکت است وهیچ وقت حاضر به این نشده ایم که کیفیت محصولاتمان را جهت رقابت فدای بهای آن بکنیم. در زمینه شیرنگ پک و استرچپات بند بصورت تخصصی درحال فعالیت می باشیم .
شرکت عرشیا نوآوران پلاستیک موفق به کسب چه دستاوردها، افتخارات و استانداردهایی شده است؟
بزرگترین دستاورد اعتماد مشتریان عزیز و اخذ استاندار ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت و ایزو 22000 استاندارد سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت غذایی ازکشور انگلستان که حاصل تلاش بی وقفه پرسنل زحمت کش مجموعه می باشد.
شرکت شما در زمینه اشتغالزایی چه گام هایی برداشته است و برای افزایش اشتغالزایی چه برنامه هایی در دست اجرا دارید؟
در حال حاضر تعداد 30 نفر طی سه شیفت در کارخانه مشغول به کار در سالن تولید و دوخت می باشند و تعداد 10 نفر در قسمت اداری و دفتر فروشگاه هستن .که جزو اهداف و آینده نگری شرکت امید است تا پایان سال 1400 این تعداد را به 100 نیرو مستقیم و 600 نیرو غیر مستقیم برسانیم.
در زمینه مشتری مداری چه اقداماتی انجام شده است؟
مدیریت و کارکنان این شرکت بر این باور هستن که بایستی خواسته ها و انتظارات مشتریان به بهترین نحوه احسن انجام بپذیرد همیشه حق با مشتری است.
در عرصه صادرات چه دستاوردهایی داشته اید؟
به کمک خداوندمتعال وهمت همکاران عزیزمان موفق شده ایم محصولات شرکت را را به کشورهای حوزه خلیج فارس (قطر،عمان، امارات متحده عربی وعراق) و افغانستان، پاکستان، آذربایجان و ترکیه بصورت مستقیم و بدون واسطه صادر کنیم.
شرکت شما با چه مشکلاتی روبرو است و چه برنامه هایی برای رفع این مشکلات دارید؟
بزرگترین مشکل ما کمبود نقدینگی و حمایت نکردن از صنعت هست که نققد از دولت میخریم و نسیه به مصرف کننده میفروشیم و هیچ کمکی از طرف نهادهای مربوطه راجب این موضوع اتفاق نیفتاده است.
شرکت عرشیا نوآوران پلاستیک چه اهدافی را از حضور در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست دنبال می کند؟
هدف از شرکت در نمایشگاه امسال صرفا جهت معرفی تولیدات منحصربفرد و تخصصی این شرکت میباشد تا بتوانیم بازار مصرفی موجود در کشور را بی نیاز و همگام با پیشرفت صنعت پلاسیک در خدمت تولید کنندگان و مصرف کنندگان محترم و عزیز کشورعزیزمان ایران باشیم.