نمایشگاه ها

مهمترین دستاورد «شهاب یزد» مشتریان وفادار و راضی از خدمات و محصولات آن است

مهدی سعیدی پور مدیر عامل شرکت بازرگانی مهندسی «شهاب یزد»: مهمترین دستاورد «شهاب یزد» مشتریان وفادار و راضی از خدمات و محصولات آن است

شرکت بازرگانی مهندسی شهاب یزد در سال 1386 فعالیت خود را آغار کرد و توانست با تکیه بر دانش و تجربه های قبلی خود از سال 1377 در شرکت تولیدی صنعتی شهاب یزد، گام هایی بلند در ارتقاء کیفی و کمی محصولات و خدمات خود بردارد. این شرکت با سابقه فعالیت حرفه ای در تامین کلیه ماشین آلات خطوط تولید و انتقال دانش فنی تحت برنـد “بسکو” تلاش کرده تا ضمن همکاری فعال با مجموعه های صنعتی و تولیدی، گام های بزرگی را در جهش تولید و باروری اقتصاد کشور بردارد. این شرکت در بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک خاورمیانه، نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از آخرین دستاوردها و محصولات تولیدی خود رونمایی کرده است؛ به همین بهانه مهمان غرفه این شرکت شدیم و با مهدی سعیدی پور مدیر تحصیلکرده و جوان این شرکت در رابطه با اهداف و برنامه های شرکت بازرگانی مهندسی شهاب یزد گفت و گویی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید:

لطفا خودتان را معرفی کرده، سوابق اجرایی و مدیریتی تان را شرح دهید؟

من مهدی سعیدی پور متولد 1358 اهل یزد فارغ التحصیل دکترای حرفه ای کسب و کار و مدیریت کارشناسی ارشد کسب و کار و فارغ التحصیل رشته الکترونیک هستم.

11 سال مدیریت عامل شرکت بازرگانی مهندس شهاب یزد، 3 سال مدیریت عامل شرکت تولید شهاب یزد و به مدت 4 سال مدیر تولید شرکت تولید شهاب یزد از جمله سوابق شغلی من است.

از سال 1377 در صنعت پلاستیک مشغول به فعالیت هستم ، در کنار کار بازرگانی بسکو توانسته ایم تا به عنوان ادامه دهنده راه کسب و کار پدرم عزیزم آقای محمد جعفر سعیدی پور و به پشتوانه برادر بزرگوارم آقای علیرضا سعیدی پور خوشحالم که این سازمان تا به امروز در کنار مشتریان عزیزمان همواره در مسیر رشد و تعالی بوده است .

شرکت بازرگانی مهندسی شهاب یزد از چه زمانی فعالیت خود را آغاز کرده و چه دستاوردهایی داشته است؟

شرکت بازرگانی مهندسی شهاب یزد در سال 1386 فعالیت خود را آغار کرد و توانست با تکیه بر دانش و تجربه های قبلی خود از سال 1377 در شرکت تولیدی صنعتی شهاب یزد، گام هایی بلند در ارتقاء کیفی و کمی محصولات و خدمات خود بردارد. این شرکت با سابقه فعالیت حرفه ای در تامین کلیه ماشین آلات خطوط تولید و انتقال دانش فنی تحت برنـد “بسکو” تلاش کرده تا ضمن همکاری فعال با مجموعه های صنعتی و تولیدی، گام های بزرگی را در جهش تولید و باروری اقتصاد کشور بردارد.
شرکت بازرگانی مهندسی شهاب در حال حاضر نماینده انحصـاری گروه کارخانجات FCS تایـوان و TOPSTAR  چین است. ارائه خدمات و محصولات متنوع با استاندارهای روز دنیا و تکنولوژی برتر؛ مشتری مداری و خدمات پس از فروش با کیفیت  جز مهمترین ارزش های شرکت است. در این راستا تلاش نموده ایم تا با درک نیاز های اصلی و شرایط مشتریان؛ انتخاب ماشین آلات پیشرفته و نیروی انسانی مجرب و متخصص، شرایط مطلوبی فراهم سازیم و خدماتی متمایز و متفاوت در صنعت پلاستیک ارائه نماییم تا با اعتماد سازی امکان سرمایه گذاری مطمئن و هوشمندانه در این صنعت را باعث شویم.

شرکت بازرگانی مهندسی شهاب یزد در عرصه تولید و صادرات تاکنون چه دستاوردهایی داشته است؟

مهمترین اصل شرکت ما مشتری مداری و درک نیاز های مشتریان است بنابراین سعی کردیم برند هایی قابل اعتماد و دارای تکنولوژی روز دنیا را وارد کنیم تا هم محصولات با کیفیت داشته باشیم و هم با استخدام کارشناسان و نیروی انسانی مجهز به دانش فنی و تکنولوژی های برتر؛ خدمات پس از فروش متمایزی ارائه دهیم. محصولات؛ خدمات و نیروی انسانی خلاق و نوآور ما دارای ویژگی‌ها و پارامترهایی هستند که مشتری‌مداری را  محقق سازند. مهمترین دستاورد ما مشتریان وفادار و راضی از خدمات و محصولات ما هستند.

در نمایشگاه ایران پلاست با چه اهدافی شرکت کرده اید؟

هدف ما از شرکت در نمایشگاه معرفی تکنولوژی های برتر صنعت پلاستیک و ارائه دانش فنی به متقاضیان سرمایه گذاری در این صنعت است بنابراین قصد داریم بهترین عملکرد خود را داشته باشیم.  در نمایشگاه دنبال تعامل بیشتر با مشتریان و شنیدن صدای آن ها برای درک هرچه بیشتر نیاز ها و خواسته های شان خواهیم بود.