نمایشگاه ها

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تاسیسات ساختمان

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی برگزار می شود – اخبار نمایشگاه ها

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی  تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی سی‌ام مهر تا سوم آبان ماه با رعایت کامل و دقیق پروتکل های بهداشتی ستاد ملی کرونا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی                ( IRAN HVAC&R) به همت شرکت نمانگر با هدف ارائه محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های جدید ، ایجاد تعامل با دست‌اندرکاران صنعت تاسیسات و  فرصت‌های تجاری جدید در تاریخ 30 مهرتا  3 آبان با مشارکت فعالان صنعت تاسیسات ساختمان و با رعایت کامل و دقیق پروتکل های بهداشتی ستاد ملی کرونا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. 

در نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی تهران (IRAN HVAC&R) به عنوان بزرگترین رویداد تاسیسات در خاورمیانه، جمع کثیری از شرکت‌های صنعتی داخلی و بین‌المللی شرکت می کنند. 

گفتنی است؛ این نمایشگاه با استقبال گسترده صاحبان صنایع مواجه بوده و در سال گذشته نیز نمایشگاه تاسیسات ساختمان با حضور 495 شرکت صنعتی از 18کشور جهان در فضایی به مساحت 32000 متر مربع برگزار شده است.