نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تاسیسات ساختمان

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی برگزار می شود – اخبار نمایشگاه ها

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی  تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی سی‌ام مهر تا سوم آبان ماه با رعایت کامل و دقیق پروتکل های بهداشتی ستاد ملی کرونا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی                ( IRAN HVAC&R) به همت شرکت نمانگر با هدف ارائه محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های جدید ، ایجاد تعامل با دست‌اندرکاران صنعت تاسیسات و  فرصت‌های تجاری جدید در تاریخ 30 مهرتا  3 آبان با مشارکت فعالان صنعت تاسیسات ساختمان و با رعایت کامل و دقیق پروتکل های بهداشتی ستاد ملی کرونا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. 

در نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی تهران (IRAN HVAC&R) به عنوان بزرگترین رویداد تاسیسات در خاورمیانه، جمع کثیری از شرکت‌های صنعتی داخلی و بین‌المللی شرکت می کنند. 

گفتنی است؛ این نمایشگاه با استقبال گسترده صاحبان صنایع مواجه بوده و در سال گذشته نیز نمایشگاه تاسیسات ساختمان با حضور 495 شرکت صنعتی از 18کشور جهان در فضایی به مساحت 32000 متر مربع برگزار شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top