EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های استان اصفهان: صنعت نمایشگاهی کشور دچار ویروس کرونا شده است – اخبار نمایشگاه ها

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های استان اصفهان گفت: همان گونه که بیماری کووید ۱۹ اقتصاد کشور را تحت تاثیر قرار داده، بر صنعت نمایشگاهی نیز اثرگذار بوده و مدیران نمایشگاهی کشور در حال درمان نمایشگاه ها هستند.

به گزارش ایسنا، علی یارمحمدیان امروز (سه شنبه-۱۶ دی ماه) در آیین افتتاح نوزدهمین نمایشگاه جامع کشاورزی اصفهان، اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا متاسفانه صنعت نمایشگاهی کشور هم دچار این ویروس شد و متاسفانه امروز این صنعت حال و روز خوبی ندارد.

وی با بیان اینکه مدیران نمایشگاهی کشور در حال درمان نمایشگاه ها هستند، افزود: به دلیل شرایط موجود امروز برپایی نمایشگاه ها از نظر جذب بازدیدکننده و همچنین مشارکت کنندگان به سختی انجام می شود.

به گزارش ایسنا، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های استان اصفهان تاکید کرد: خوشبختانه امروز با همت و همکاری نهادهای مختلف از جمله سازمان جهادکشاورزی و اتاق بازرگانی اصفهان و همچنین صدور مجوز برگزاری آن توسط وزارت بهداشت، نوزدهمین نمایشگاه صنعت کشاورزی افتتاح شد.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه در بخش نهاده ها، آبیاری ماشین آلات فعالیت می کند و آخرین دستاوردهای این صنعت را در معرض دید بازدیدکنندگان و مخاطبان قرار می دهد و امیدواریم برپایی این نمایشگاه نقطه عطفی برای برگزاری نمایشگاه های دیگر در استان اصفهان در این دوران باشد.

یارمحمدیان یادآور شد: تا پایان امسال نمایشگاه دکوراسیون داخلی، نمایشگاه تاسیسات، نمایشگاه فرش و نمایشگاه اتوکام را برگزار خواهیم کرد تا به سهم خود بتوانیم رونق کسب و کار را در شهر و کشور ایجاد کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد؛ با برپایی نمایشگاه های استاندارد در محل جدید نمایشگاه بتوانیم به رونق شهر خود کمک کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top