نمایشگاه ها

الکامپ 1400 به تعویق افتاد

ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ در اطلاعیه ای اعلام کرد: به دلیل  شيوع  ويروس كرونا که منجر به قرمز شدن وضعیت استان تهران، نمایشگاه الکامپ به تعویق افتاد.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ که قرار بود در بهمن ماه سال جاری برگزار شود، به دلیل شیوع سویه اومیکرون ویروس کرونا در تهران بار دیگر به تعویق افتاد.

در این اطلاعیه آمده است: مشارکت کنندگان محترم، همانگونه كه استحضار دارید مقرر بود بيست و ششمين نمايشگاه الكامپ با هدف ارائه توانمندی ‌ها، ابتکارات وخلاقیت‌های ‌شركت‌ها،استارت‌آپ‌ها و مجموعه‌های دانش بنیان که بخشی  از آن نیز در حوزه‌ی مقابله با کرونا  بود در بهمن ماه سال جاري برگزار گردد.
متاسفانه به دليل شيوع  ويروس كرونا که منجر به قرمز شدن وضعیت استان تهران شده  است و با توجه به محدودیت های مقرراتی موجود، امکان برگزاری نمایشگاه الکامپ در تاریخ ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ وجود نداشته و عملا امکان برگزاری مجدد آن تا انتهای سال جاری نیز میسر نمی باشد.

با  امید به ریشه کن شدن این ویروس منحوس، از همراهی و حضور فعالانه، گرم و پرشور شما بزرگواران تشکر و قدردانی نموده و از شرایط غیرمترقبه ‌ی پیش آمده پوزش می طلبیم .

متعاقبا تاریخ جدید از طریق سایت نمایشگاه الکامپ اعلام خواهد شد.

ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰