نمایشگاه ها

سید مظفر عبداله مدیر عامل شرکت روژین تاک: کار آفرین و صادرکننده نمونه شدیم – نشریه اقتصاد و نمایشگاه

شرکت «روژین­ تاک» با تأسی از اصل تغییرپذیری در سایه انعطاف ‌پذیری، همگام با شرکت‌های بزرگ و موفق دنیا، به سمت دستیابی به بهترین استانداردها در زمینه تولیدات خود حرکت می‌کند و سه اصل تمرکز، احترام به عرضه‌ی کالا و همدلی با مصرف‌کننده، به عنوان اصول کلیدی مجموعه‌ی متعهد و متخصص ما، سرلوحه‌ی کارمان قرار دارد.

ما کار خود را با 400 هکتار زمین آغاز کرده ­ایم و امروز، دارای 6 هزار هکتار زمین با فعالیت 3600 کشاورز آموزش ‌دیده هستیم. علاوه­ بر این، با کنترل باقی‌ مانده‌ی سموم و فلزات سنگین، سالم‌ترین گوجه ­فرنگی را تبدیل به رب می‌کنیم و 4 هکتار گلخانه‌ی پیشرفته با آخرین تکنولوژی روز دنیا را در خدمت تولید مرغوب‌ ترین نشاء برای کشاورزان قرار داده‌ایم.

روژین تاک افتخار دارد با تکیه بر دانش روز، کار مستمر، برنامه‌ریزی مدوّن، مشارکت ‌پذیری درون سازمان، افزایش کیفیت تولید و اعتلای دانش و مهارت کلیه‌ی کارکنان از طریق آموزش، طی چند سال اخیر به موفقیت‌ های متعددی دست یافته‌ و در بخش صنعت به عنوان صادرکننده نمونه، کارآفرین نمونه، حامی مصرف‌کننده، واحد برتر سازمان حمایت‌ از مصرف ‌کنندگان در سطح کشور و کشت و صنعت نمونه ملی انتخاب و شناخته شده‌ است.

به لطف و عنایت پروردگار بزرگ، شرکت «روژین تاک» در راستای مأموریت خود با حفظ کرامت انسانی و تکیه بر دانش و تلاش کارکنان، مشتری ‌محوری را سرلوحه‌ی تفکر و تعهد خود قرار داده تا در جهت جلب رضایت مشتریان و نیز توسعه بازارهای ملی، منطقه‌ای و دوردست گام بردارد. لذا اینجانب و کلیه­ ی همکاران پرتلاش این مجموعه‌ ، خود را متعهد به پیشبرد اهداف مذکور با استفاده از بهترین و به ‌روزترین امکانات می‌دانیم. قطعاً رضایت شما مشتریان گرامی، نشان‌ دهنده‌ی میزان موفقیت ما در جهت نیل به این اهداف می‌باشد.