نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

آغاز به کار بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی ایران

دهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته با حضور وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل شرکت راه‌آهن و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی افتتاح شد.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، مراسم افتتاحیه دهمین نمایشگاه حمل‌ونقل ریلی امروز 4 مهرماه با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی، سید میعاد صالحی مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران و دکتر سید احمد رضا علایی طباطبایی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل جدید شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران برگزار شد.

این نمایشگاه در فضایی بالغ بر ۱۴ هزار مترمربع در سالن‌های شماره ۶.۷، ۸ و ۹ با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت تولیدکننده، دانش بنیان و فعال این حوزه برپا شده است.

ارائه توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی، بومی‌سازی صنایع ریلی و آشنایی تولیدکنندگان صنایع ریلی کشور با جدیدترین پیشرفت‌های روز این صنعت در جهان از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

دهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته به همت شرکت نمایشگاهی میلاد نور از ۴ تا ۷ مهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران میزبان بازدیدکنندگان و علاقه مندان است.