نمایشگاه ها

برگزاری بزرگترین نمایشگاه حمل و نقل ریلی کشور در 14 هزار متر فضای نمایشگاهی با حضور بیش از 100 شرکت  در تهران

علی محتشم امیری مدیر عامل شرکت نمایشگاهی میلاد نور و مجری نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی: برگزاری بزرگترین نمایشگاه حمل و نقل ریلی کشور در 14 هزار متر فضای نمایشگاهی با حضور بیش از 100 شرکت  در تهران

بزرگترین نمایشگاه حمل و نقل ریلی کشور با حضور بیش از ۱۰۰شرکت داخلی وخارجی فعال در صنعت ریلی، از امروز روز  ۴ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا شده است.

علی محتشم امیری مدیر عامل شرکت نمایشگاهی میلاد نور در گفت و گو با اخبار نمایشگاه ها گفت: “دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته” امسال نیز با حمایت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، معاونت حمل و نقل وزارت صنعت معدن تجارت  و انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته، انجمن صنفی کارفرمایی تولید کنندگان واگن لوکوموتیو تجهیزات و خدمات ریلی، انجمن شرکت‌های ریلی مسافری و خدمات وابسته با هدف معرفی آخرین پیشرفت ها و دستاورد های روز در حوزه حمل و نقل ریلی و تولیدات داخلی کشوربرگزار می گردد.

با توجه به نقش توسعه حمل و نقل ریلی به عنوان یکی از شاخص های عمده توسعه کشورها، سازگاری با محیط زیست، صرفه جویی در مصرف انرژی و امنیت بیشتر نسبت به سایر روشهای حمل و نقل، همچنین ایجاد مزیت رقابتی و ترانزیت کالا از طریق خطوط ریلی و ظرفیت بهره برداری از کریدورهای ریلی جدید جهت توسعه صادرات از یک طرف و توان فنی و مهندسی بالا در حوزه ریلی و خودکفایی در بخش هایی از این صنعت در کشور، نمایشگاه مذکور هر سال مورد توجه و استقبال قابل توجه فعالان این حوزه و مدیران صنعت ریلی و سایر صنایع مرتبط قرار می‌گیرد.

مجری نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی به استقبال مشارکت‌کنندگان در دوره دهم نمایشگاه اشاره کرد و گفت: با توجه به برگزاری موثر و شایسته دوره های گذشته این نمایشگاه، در این دوره نیز شاهد استقبال فعالان این حوزه هستیم.

این نمایشگاه در فضایی بالغ بر ۱۴هزار مترمربع و با حضور بیش از ۱۰۰ مشارکت کننده داخلی و خارجی، شرکت های دانش بنیان و فعال این عرصه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می گردد.

دبیراجرایی این رویداد با بیان اینکه نسبت به سال گذشته در حوزه مشارکت کنندگان ارزی، افزایش متراژ داشته‌ایم اذعان داشت نمایشگاه مورد استقبال شرکت‌هایی از کشور های روسیه، چین، پاکستان و صربستان قرار گرفته و میزبان هیات هایی از این کشورها نیز هستیم.

مدیر عامل شرکت نمایشگاهی میلاد نور اضافه کرد: در ایام برگزاری نمایشگاه، ورکشاپ ها و سمینارهای تخصصی با حضور و مشارکت شرکت‌های خارجی برپا می شود که یکی از بخش های جذاب نمایشگاه ریلی امسال است.

خاطر نشان می کند این نمایشگاه از تاریخ ۴ الی ۷ مهر ماه از ساعت ۸ صبح تا ۳ عصر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در سالن‌های شماره ۶، ۷، ۸ و ۹ برگزار خواهد شد و میزبان مدیران، فعالین وعلاقمندان محترم این صنعت می باشد.