نمایشگاه ها

رئیس هیات‌مدیره شرکت رویداد برساز: مشارکت 120 شرکت در پنجمین نمایشگاه چاپ و فرآوری

رضا رحمانی با اشاره به برگزاری پنجمین دوره نمایشگاه چاپ، بسته‌بندی و فرآوری، گفت: در این دوره از نمایشگاه، 120 شرکت در قالب 120 غرفه حضور دارند و جدیدترین دستاوردهای خود را در حوزه چاپ و بسته‌بندی در بخش‌های مختلف صنایع نشر، غذایی، دارویی و  بهداشتی عرضه می‌کنند.
وی افزود: همچنین قرار است هیئت‌های خارجی از کشورهای افغانستان، پاکستان، عراق، عمان، سوریه، کویت و موریتانی برای آشنایی با دستاوردهای صنعت چاپ ایران در این رویداد حضور داشته باشند.
رحمانی با بیان اینکه 15 دوره‌ آموزشی برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است، توضیح داد: این دوره‌ها به همت انجمن علوم و فناوری بسته‌بندی ایران، اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی اهواز، هواپویان بهسان ایرانیان، کامیاب مرام و نشریه هنر بسته‌بندی برگزار خواهد شد.
رئیس هیئت‌مدیره شرکت رویداد برساز گفت: ازجمله موضوعات آموزشی می‌توان به سمینار تخصصی شیوه‌های نوین ورود به بازار کشورهای قطر، عمان و کویت اشاره کرد، همچنین درباره مباحثی چون کنترل کیفیت در چاپ افست، آخرین گرایش‌ها و آینده بسته‌بندی در جهان، جادوی طراحی ساختار بسته‌بندی و … نیز دوره پیش‌بینی شده است.
به گفته وی، مراسم افتتاحیه نمایشگاه دوشنبه 10 مهر ساعت 11 برگزار خواهد شد.
پنجمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و فرآوری 10 تا 13  مهرماه  ۱۴۰۲ از ساعت ۱۰ تا ۱۷ در مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود.

منبع: ایبنا