نمایشگاه ها

رشد چشمگیر مشارکت کنندگان بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی لوستر

معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی از افزایش 60 درصدی مشارکت‌کنندگان بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی لوستر، چراغ‌های روشنایی و تزئینی نسبت به دوره گذشته خبر داد.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، نشست خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی لوستر، چراغ‌های روشنایی و تزئینی امروز با حضور حامد بی‌آزار معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و روسای تشکل‌ها، اتحادیه‌ها و انجمن‌های تخصصی این حوزه و رسانه ها  در محل تالار اصفهان نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

در این نشست، بی‌آزار ضمن اعلام برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی لوستر، چراغ‌های روشنایی و تزئینی از ۳ تا ۶ آذر ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، گفت: این نمایشگاه با همکاری شرکت تعاونی نمایشگاه تهران و راهبری شرکت سهامی نمایشگاه‌ها برگزار خواهد شد. در همین زمینه و در راستای غنی تر شدن برگزاری این رویداد کارگروه و شورای سیاست‌گذاری این رویداد با حضور روسای اتحادیه ها، تعاونی‌ها و انجمن‌ها تشکیل شد‌.

وی افزود: یکی از نقاط قوت برگزاری این رویداد، برگزاری کارگاه‌های آموزشی قبل و هنگام برگزاری آن است. قبل از برگزاری رویداد، ۶ کارگاه آموزشی ۲ ساعته برگزار شده است. نکته قابل توجه این است که این کارگاه‌ها توسط دانشگاه صنایع و معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شده‌اند. در هنگام برگزاری نمایشگاه نیز، با توجه به هدف‌گذاری نمایشگاه، ۵ کارگاه با محوریت صادرات به کشورهای همسایه برگزار خواهد شد.

بی‌آزار در ادامه بیان داشت: نقاط قوت نمایشگاه امسال، رشد بیش از ۶۰ درصدی نسبت به نمایشگاه سال گذشته است. این دوره از نمایشگاه در فضایی بالغ بر ۱۱ هزار مترمربع برگزار خواهد شد. تعداد مشارکت‌کنندگان این رویداد نیز با رشد چشمگیری مواجه بوده است و ۱۴۰ شرکت در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. حضور نمایندگی‌های خارجی نیز به پربارتر شدن این رویداد کمک خواهد کرد. در خصوص هیئت‌های تجاری نیز باید گفت که حداقل ۱۰ نفر از کشورهایی که در شورای سیاست‌گذاری هدفگذاری کرده‌ایم، در این نمایشگاه حضور خواهند داشت تا به این ترتیب به رشد صادرات نیز کمک شود.

گفتنی است؛ افتتاح رسمی بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی لوستر و چراغ‌های روشنایی ساعت ۱۰ صبح روبروی سالن 8 و 9 برگزار خواهد شد.