نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات، برندسازی و بازاریابی افتتاح شد

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات، برندسازی و بازاریابی، امروز دوشنبه 13 آذرماه، با حضور ملایری و مفیدی اعضاء هیأت مدیره شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، محمدیان مدیرکل تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر مسئولین و مقامات در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح شد.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، این نمایشگاه در 15 هزار متر مربع فضای نمایشگاهی با حضور شرکت های خارجی از کشورهای چین، ترکیه و ژاپن برپا شده است. از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه، حضور شرکت‌های مختلف از همه استان‌ها و شهرستان‌ها و پرداختن به موضوع بازاریابی تا زنجیره صادرات است. همچنین، برگزاری دوره‌های آموزشی و پنج کارگاه تخصصی از بخش‌های مختلف این نمایشگاه است.

در این نمایشگاه، محصولات و خدمات متنوعی در موضوعات تبلیغات محیطی، تبلیغات دیجیتال، هدایای تبلیغاتی، علائم تبلیغاتی، ایده‌پردازی، ماشین‌های چاپ، ماشین‌های لیزر، خدمات طراحی و چاپ، ارتقای فروش و تکنیک‌های بازاریابی، خدمات و تجهیزات نمایشگاهی و غیره عرضه شده است.

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات، برندسازی و بازاریابی، تا 16 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپاست.